Zostań nową Wodzianką!

formatka_box_380_420-_ok.jpg
Zwyciężczyni będzie Wodzianką w programach „Kuba Wojewódzki”, a także weźmie udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Playboy"!

Rozpoczynamy CASTING na nową Wodziankę do programu „Kuba Wojewódzki”! Jeżeli chcesz zmienić swoje życie i marzysz o wielkiej karierze w najpopularniejszym w Polsce programie, u boku jedynego w swoim rodzaju Prowadzącego – ZGŁOŚ SIĘ !!!

Casting na nową Wodziankę trwa od 17 grudnia 2013 r. do 4 lutego 2014 r. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić poniższy formularz, a także przesłać swoje zdjęcia (od 3 do 5 zdjęć - jedno z nich musi zawierać zbliżenie twarzy, drugie musi przedstawiać całą sylwetkę. Zdjęcia powinny być w formacie pliku JPG).

Z nadesłanych zgłoszeń Jury (w skład, którego wchodzi m.in. Kuba Wojewódzki) wybierze 15 kandydatek, które przejdą do następnego etapu. 13 lutego 2014 r. ich zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej programu. Internauci będą mogli głosować na swoje faworytki na stronie kuba.tvn.pl do 25 lutego 2014 r.

Od momentu startu tego etapu tj. 13 lutego 2014 r. o godz. 22:30, co 24 godziny eliminowana będzie kandydatka z najmniejszą liczbą oddanych głosów.

25 lutego 2014 r. o godzinie 22:30 poznamy 3 finalistki konkursu na nową Wodziankę. Ostatecznego wyboru zwyciężczyni dokona Jury konkursu. Werdykt poznamy 21 marca 2014 r., godz. 22:30. Zwyciężczyni zostanie Wodzianką w programach „Kuba Wojewódzki”, a także weźmie udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Playboy".

Regulamin castingu.

Dane osobowe osób zgłaszających się do konkursu są przetwarzane przez TVN S.A, o. z siedzibą w Warszawie 02-952, ul. Wiertnicza 166 wyłącznie w celu i zakresie jakim zostały przez Użytkownika udostępnione, oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo wnieść pisemnie, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych, w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne.

podziel się:

Pozostałe wiadomości