Wybieramy najlepszy fragment "Kuby Wojewódzkiego" wszech czasów! CZĘŚĆ 1

Kuba Wojewódzki i Ania Mucha
Kuba Wojewódzki i Ania Mucha
Zobaczcie wideo i pomóżcie nam wybrać swoje ulubione fragmenty!

"Kuba Wojewódzki" stał się już programem kultowym. Przewinęło się przez niego wiele największych gwiazd show biznesu, zostawiając po sobie niezatarte ślady. Kto zapadł w Waszej pamięci najbardziej? Do kogo należy najlepszy MOMENT w programie?

Przypominamy, że program "Kuba Wojewódzki" możecie oglądać na tvn player. Znajdziecie tam również wybór archiwalnych odcinków >

Dziś mamy dla Was pierwszą porcję niezapomnianych fragmentów "Kuby Wojewódzkiego". Przez nadchodzące dni będziemy prezentować Wam kolejne, a Wy - komentarzami na forum - wybierzecie najlepsze wideo z każdego newsa. Na koniec zliczymy wszystkie głosy i ujawnimy Wasz ulubiony MOMENT wszech czasów. Brzmi dobrze? Zapraszamy do oglądania i głosowania! :)

MOMENT NR 1

Kuba Wojewódzki mierzy ilość tłuszczu na plecach swojej ówczesnej dziewczyny, Ani Muchy. To były czasy, kiedy Anna nie szczyciła się jeszcze wysportowanym ciałem w rozmiarze XS, a serwisy plotkarskie wyśmiewały głęboki dekolt na plecach, jaki zaprezentowała na rozdaniu Wiktorów w 2008 roku.

Wojewódzki mierzy tłuszcz na plecach Muchy

MOMENT NR 2

Świeżo upieczona mama syna Ryszarda, Agnieszka Chylińska, tłumaczy Kubie Wojewódzkiemu, czym jest "rozklapiocha".

Rozklapiocha Agnieszki Chylińskiej

MOMENT NR 3

Genialny aktor Marek Kondrat ujawnia, że to jego wokal słychać w przeboju "Mydełko FA". Kuba Wojewódzki prosi, żeby udowodnił to na żywo w studiu.

Marek Kondrat śpiewa "Mydełko FA"

MOMENT NR 4

Tymon Tymański przyznaje się, że marzy o tym, by pieścić oralnie Kubę Wojewódzkiego. Obecny w studiu Kamil Durczok jest wyraźnie zszokowany.

Tymański chce zrobić loda Wojewódzkiemu

MOMENT NR 5

Skiba opluwa Kubę Wojewódzkiego.Bez powodu.

Zobaczcie MOMENTY NR 6-10 >

Skiba opluwa Wojewódzkiego wodą

Zobaczcie MOMENTY NR 11-15 >

Zobaczcie MOMENTY NR 16-20 >

podziel się:

Pozostałe wiadomości