Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV! Bank komórek jajowych w centrum handlowym!

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Źródło: M.Janiszewski
Mamy dla Was coś specjalnego - fragment przedpremierowego odcinka Waszego ulubionego programu! Dlaczego w Korei Południowej banki komórek powstają nawet w centrach handlowych? Dowiecie się z materiału wideo.

Zobaczcie już teraz przedpremierowy fragment pierwszego odcinka 11 serii "Kobiety na krańcu świata"! Zabierzemy Was w podróż do Korei Południowej.

Emisja już dziś o godz.11.00!

Martyna Wojciechowska od lat poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie – ich codzienność, najskrytsze marzenia i największe lęki. Jesienią po raz kolejny spakuje plecak i wyruszy w fascynującą podróż. W najnowszej serii programu „Kobieta na krańcu świata” odwiedzi m.in. Koreę Południową, Meksyk, Izrael, RPA, Indie, Senegal oraz Liban!

Każdego dnia można przekonać się, że prawdziwi bohaterowie żyją wśród nas. Kraniec świata może być tuż za rogiem, a obok niektórych spraw nie da się przejść obojętnie. Już jesienią poznamy fascynujące miejsca oraz wyjątkowe kobiety i ich poruszające historie. Program jest już na antenie jedenaście lat i cały czas nie zwalnia tempa!

Wszystkie odcinki obejrzysz bez opłat w >PLAYER.PL

Bierze ślub i to sama ze sobą!

PRZED EMISJĄ w TV! Co tak wzruszyło Martynę?

Źródło zdjęcia głównego: M.Janiszewski

podziel się:

Pozostałe wiadomości