Hotel Paradise EXTRA: Jeszcze więcej pytań z Puszki Pandory

Viola i Adam
EXTRA: Puszka Pandory - tego nie było w TV!
Zastanawiasz się, o czym rozmawiają uczestnicy, gdy nikt nie patrzy? Zobacz dodatkowe sceny do 33. odcinka, których nie było w TV! Takie rzeczy tylko u nas!

Gdzie oglądać "Hotel Paradise" online? Wszystkie odcinki oraz bonusy znajdziesz w player.pl >

Puszka Pandory

To jeden z najmocniejszych punktów tygodnia. Tym razem najwięcej pytań dotyczyło Oli i jej relacji z Mackiem oraz Szymonem. Oberwało się również trochę Latino, który jednak spokojnie wyjaśnił swoje stanowisko wszystkim zainteresowanym. Co jeszcze działo się tego wieczoru. Zobacz wideo!

Czas na imprezę!

Gdy pojawia się muzyka, uczestnicy odpalają wrotki! W umilaniu sobie wolnego czasu są mistrzami. Tym razem chłopcy umilali sobie czas zabawą w skoki przez ramiona... Nie pytajcie nas dlaczego.

EXTRA: Impreza!

EXTRA: Impreza!

Łukasz z tajemniczą nagrodą

Łukasz wygrał rywalizację z chłopakami i otrzymał tajemniczą nagrodę. Oczywiście sytuacja wzbudziła we wszystkich ogromny niepokój. Adam postanowił doradzić koledze i omówić z nim możliwe scenariusze.

EXTRA: Adam i Łukasz o Martynie

EXTRA: Adam i Łukasz o Martynie

Intymna rozmowa

Łukasz dziś był w centrum zainteresowania. Również Chris postanowił z nim porozmawiać. Temat rozmowy jednak nie dotyczył nagrody, a ich relacji. Taka intymna męska rozmowa o uczuciach.

EXTRA: Chris i Łukasz o uczuciach do siebie

EXTRA: Chris i Łukasz o uczuciach do siebie

Odwiedzaj nas także na Instagramie

podziel się:

Pozostałe wiadomości