Słodki challenge Martyny - pierwszy ale za to jaki!

Najsłodszy challenge programu - czas na Martynę!
Siedziała cicho, a mimo to się doczekała. Czas na Martynę i jej pierwszy challenge w programie! A był on wyjątkowo słodki...

W player.pl czekają na Was dodatkowe materiały

Martyna Kondratowicz
Martyna Kondratowicz
Źródło: TVN

Martyna Kondratowicz

To już ostatni tydzień z naszymi uczestnikami!

Nie jest lekko, ale pora przygotować się na ostatnie już 3 odcinki. To ostatnia prosta w programie. Tym razem na warsztat wzięliśmy Martynę. Na co dzień spokojna i niekonflktowa, tym razem musiała sama zmierzyć się z wyjątkowym challengem. To była jej słodka chwila. Jak podoba się Wam taka forma wyzwania dla naszej programowej dziennikarki?

Bądźcie cały czas na bieżąco i obserwujcie nas Instagramie oraz na Facebooku.

Były też trudne pytania do... Adama!

Adam to ostry zawodnik. W programie dosłownie spolaryzował naszych widzów. Wszystko za sprawą swojego niezdecydowania. Miał aż 3 partnerki. Najmocniej za skórę zalazł właśnie Martynie. Stąd pytanie do niego wzbudziło tylko emocji u Was. Sami zobaczcie, a komentować tę sytuację możecie na naszym FB i Instagramie.

Trudne pytanie do Adama

Nowe odcinki - od wtorku do piątku w Siódemce!

Pamiętajcie, że codziennie od wtorku do piątku na antenie Siódemce możecie oglądać nowe odcinki. "Hotel Paradise - Powrót z raju" szczególnie Wam przypadł do gustu, zwłaszcza przez udział Pana Lektora. Lawina jego genialnych tekstów przyciąga rzeszę widzów. ;) Sprawdźcie zresztą sami!

15-minutowy wywiad z Mariettą Witkowską - zwyciężczynią programu "Hotel Paradise"! TYLKO U NAS

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości