Hotel Paradise 2: W parze Sonii i Krystiana nie jest dobrze!

Hotel Paradise: Kłótnia Sonii i Krystiana
Wczoraj Sonia zdecydowała się przyjąć ofertę Ani i zmienić partnera. Jej nową parą jest Krystian, ale ten związek już przechodzi pierwszy kryzys. Zobacz fragment przed emisją w TV!

Wszystkie odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Dzisiaj dojdzie do spięcia między Sonią i Krystianem. Mimo że są parą bardzo krótko, już pierwszą kłótnię mają za sobą. Chłopak mówi Sonii, że jest ciężkim przypadkiem. Powiedział jej wprost, co myśli o niej, ale niestety jego podejście zostało nieodwzajemnione. Dziewczyna z kolei modli się, aby w końcu w Hotelu Paradise pojawił się ktoś, kto ja zaskoczy, poruszy. Jak długo wytrwają razem? Czy ta nieprzyjemna wymiana zdań między nimi będzie miała swoje konsekwencje? Przekonamy się już dzisiaj o 20:00 w Siódemce!

Krystian i Sonia
Krystian i Sonia

Krystian i Sonia

Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?Nowa uczestniczka Hania budzi wiele kontrowersji. Choć jest nowa, od razu pokazuje swój ognisty temperament. Zaraz po wejściu do domu, nastąpi pierwsze spięcie. Sonia pójdzie na pierwszy ogień. I nie będzie to jedyna kłótnia tego dnia. Wieczorem zrobi się naprawdę nieprzyjemnie. Tym razem Hanię sprowokuje Ania. Co na to inni mieszkańcy hotelu?

Zobacz odcinek w player.pl!

Zobacz też:

Hotel Paradise: Poznajcie Hanię!

podziel się:

Pozostałe wiadomości