Hotel Paradise 2 EXTRA: Robert — wróżbita i straszny sen Ani! Tego nie było w TV!

Hotel Paradise EXTRA: Robert wróżbita
Mamy dla Was materiały EXTRA, których nie było w TV! Co Robert wywróżył Magdzie? O czym śniła Ania w raju? Zobacz!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Robert, spędzając czas z Magdą, wywróżył jej z ręki dość ciekawą przyszłość. Oj tutaj to chyba jest coś bardzo poważnego na rzeczy. Magda będzie w związku z niebieskookim mężczyzną, przeprowadzi się i w jej życiu namiesza ostro facet, którego już zna. Tu nie trzeba być wróżbitą, aby to wiedzieć, ale ok. Każdy sposób na podryw jest dobry, jeśli jest skuteczny. Ten chyba działa! Bardzo przyjemnie patrzy się na tę parę!

Mroczny sen w raju!

Ania miała sen w raju. W Hotelu Paradise pojawiło się dużo uczestniczek. Zasady programu też były inne, ponieważ uczestnicy musieli chodzić do szkoły na zajęcia, a za wagary otrzymywali punkty karne. To byłaby ciekawa koncepcja. Zdecydowana przewaga kobiet w programie i nauka. Intrygujące....Ostra awantura!

Hotel Paradise EXTRA: Sen Ani

Hotel Paradise EXTRA: Ostre spięcie Ivana i Ani!

Pamiętacie złość Ani za to, że Ata i Ivan pożegnali się buziakiem. Później doszło do ostrej awantury. Tym razem to Ivan bardziej emocjonalnie podszedł do sprawy i bardzo się zdenerwował. Kiedy Ania i Ivan wyjaśniali sobie kolejne nieporozumienia, Łukasz i Ata obudzili Sonię, która nie była z tego powodu zadowolona. Łukasz zapytał ją, czy może spać w jej sypialni, mimo że dziewczyna się nie zgodziła, singiel podjął to ryzyko. Chyba mu się to nie opłaci...

Oglądaj w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości