Hotel Paradise 2: Sonia chce namieszać na Rajskim Rozdaniu! Kto powinien się obawiać?!

Hotel Paradise: Sonia chce namieszać
Dzisiaj czeka nas Rajskie Rozdanie. Program opuści jedna z dziewczyn. Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise sprawiły, że sytuacja jest niepewna. Skomplikuje się jeszcze bardziej przed samymi wyborami. Zobacz fragment przed emisją w TV!

Oglądaj w player.pl!

Ostatnie chwile przed Rajskim Rozdaniem mogą zmienić bieg dzisiejszych wydarzeń. Do tej pory to Łukasz rozdawał karty. Starała się o niego Julia i Sonia. Jego obecna partnerka powiedziała jednak przy wszystkich, że planuje namieszać wieczorem. Nie kryje tego przed uczestnikami. A co jeśli rzeczywiście podejdzie do Adama? Wtedy To Ania, która w tym tygodniu planowała do niego podejść, będzie zagrożona. Co zrobi Adam? Wybierze Sonię po tym, jak ona zostawiła go dla Roberta? Łukasz wciąż gra na dwa fronty i nie może konkretnie określić, z kim chce być. Zapowiada się pełen emocji wieczór!To nie koniec...

Dzisiaj dziewczyny odpowiedzą na kilka pytań. Jak dobrze znają chłopaków z rajskiego hotelu? Będzie ciekawie! Zwyciężczyni tej konkurencji otrzyma immunitet. Dzisiaj może zdarzyć się naprawdę wszystko!

Hotel Paradise: Co dziewczyny wiedzą o chłopakach?

Zobacz też:

Hotel Paradise 2: Puszka Pandory cz

podziel się:

Pozostałe wiadomości