Hotel Paradise w jednym z najciekawszych miejsc świata!

Hotel Paradise: Wyspa Bali
Hotel Paradise: Wyspa Bali
Już 24 lutego premiera Hotelu Paradise w Siódemce! Klaudia El Dursi poprowadzi program na gorącej wyspie Bali! Program z pewnością dostarczy nam wiele emocji! W jakim miejscu znajdą się uczestnicy programu?

Bali to indonezyjska wyspa w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Jej powierzchnia to 5,6 tys. km², zamieszkują ją ponad 4 miliony osób, a co roku odwiedza ją ponad 5 milionów turystów. Nic dziwnego! Miejsce to słynie z bogatego życia towarzyskiego, przepysznego jedzenia oraz pięknych scenerii.

Hotel Paradise: Zachód słońca na Bali
Hotel Paradise: Zachód słońca na Bali

Hotel Paradise: Zachód słońca na Bali

Bali to naprawdę gorące miejsce! Znajdują się na niej dwa aktywne wulkany: Mount Batur i Mount Agung.

Kolejną ciekawostką tej magicznej wyspy jest kawa! Najdroższa kawa świata pochodzi właśnie stąd! Dlaczego? Pochodzi ona ze zwykłych ziaren kawy, ale spożywana, przetworzona i wydalona jest przez dzikiego kota. Tym kotem jest Luwak, który żyje w Azji, stąd nazwa Kopi Luwak. Ktoś ma ochotę na kawę?

Hotel Paradise: Wyspa Bali
Hotel Paradise: Wyspa Bali

Hotel Paradise: Wyspa Bali

Jesteśmy przyzwyczajeni do czterech pór roku, na Bali występują tylko dwie. Pora sucha i pora mokra, przy czym średnia temperatura na wyspie waha się od 25-27°C. Cieplutko!

Co jeszcze jest inne? Kalendarz! Mamy 365 lub 366 dni w roku do wykorzystania. Kalendarz balijski ma jedynie 210 dni. Zrealizowalibyście wszystkie swoje roczne plany według tego kalendarza?

Bali to naprawdę ciekawe miejsce! Czym zaskoczy uczestników programu?

Hotel Paradise: Wieczór na Bali
Hotel Paradise: Wieczór na Bali

Hotel Paradise: Wieczór na Bali

„Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie.

Zasady programu!

Zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska.

Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „director’s cut”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki. Oprócz tego, również w Playerze zostaną wyemitowane „Nagrania z raju”, czyli dodatkowe materiały o charakterze streamu oraz „Host-Show”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże backstage z planu.

PREMIERA JUŻ 24. LUTEGO O 20:00 W SIÓDEMCE!

Zobacz też:

Klaudia El Dursi o nowym programie "Hotel Paradise" [HOT]

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie