Hotel Paradise 2: Dominika przed niewygodnym pytaniem! Oszukiwała Artura?!

Hotel Paradise: Dominika pod ostrzałem pytań na Puszce Pandory
Dzisiaj przed nami Puszka Pandory. Będzie to seria trudnych i niekiedy niezręcznych pytań. Rajskie Rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Kto zdecyduje się powiedzieć prawdę, a kto zamierza grać? Zobacz fragment przed emisją w TV!

Oglądaj w player.pl!

Podczas Puszki Pandory Dominika staje przed bardzo niewygodnym pytaniem. Odpowiadając na nie, stwierdziła, że mimo tego, że była zauroczona bardziej Arturem, cały czas w jej głowie był Bartek. Artur dopytuje dalej... Mówi, że jak byli razem to Dominika cały czas podtrzymywała wersję, że Bartek to tylko kolega. Jaka jest prawda? Co jeszcze powie Dominika?

Julia została zapytana, czy żałuje, że nie pozwoliła wrócić Kamilowi do Hotelu Paradise. Twierdzi, że nie. Jej zdaniem Kamil nie zasłużył na to, by być w programie. Nie ukrywa jednak, że jego obecność w programie dawała jej poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dzisiaj nie ma pary i odczuwa przez to dyskomfort. Nie była w takiej sytuacji. Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?Bartek postanawia porozmawiać z Magdą o Dominice i zachowaniu grupy podczas Pandory. W trakcie rozmowy dowiaduje się nieco więcej o relacji swojej ukochanej z Arturem. Magda swoim szczerym wyznaniem wzbudza w Bartku nutkę niepewności. Co zrobi z tą wiedzą? Czy zmieni to jego uczucia do Dominiki?

Hotel Paradise: Julia nie żałuje, że nie przywróciła Kamila

Łukasz i Sonia
Łukasz i Sonia

Łukasz i Sonia

Przepowiednia szamana nie daje Łukaszowi spokoju. Wewnętrznie rozdarty nie potrafi podjąć ostatecznej decyzji. Zdaje sobie sprawę, że od tego zależą jego dalsze losy w programie. Mocno sfrustrowana Julka, niepewna swojej przyszłości, za wszelką cenę próbuje skłonić go do określenia swoich planów wobec niej.

Zobacz też:

Hotel Paradise: Julia i Ania o uczestnikach

podziel się:

Pozostałe wiadomości