Hotel Paradise 2: Romantyczne randki!

Hotel Paradise: Randka Bartka i Dominiki
Dzisiaj w Hotelu Paradise nie zabraknie romantycznych chwil! Na randki wybiorą się dwie pary. Łukasz z Julią oraz Bartek z Dominiką. Co się na nich wydarzy? Zobacz fragment przed emisją w TV!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Wczoraj Bartek i Julia otrzymali list. Mogli wybrać osoby, z którymi pójdą na randkę. Nikogo nie zaskoczył wybór Bartka. Zarówno on, jak i Dominika czekali na chwile, by pobyć tylko we dwoje. To będzie z pewnością romantyczne spotkanie. Co im się w sobie podoba? Jak bardzo poważnie o sobie myślą? Czy mają szansę stworzyć związek po programie? Zobacz!Randka Julii i Łukasza

Tych dwoje nie miało okazji poznać się wcześniej. Julia weszła do Hotelu Paradise, kiedy nie było już w nim Łukasza. To dobra okazja by się poznali. Zapowiada się nieźle. Łukasz to prawdziwy komplemenciarz. Czym zaskoczy Julię? Jak te kilka wspólnych chwil wpłynie na układ w raju?Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?Odejście Kamila zburzyło spokój i równowagę Ani. Ich wspólne plany na pokonanie reszty uczestników i dojście do finału odeszły w zapomnienie. Ania musi od nowa zacząć grę. Swoje zainteresowanie kieruje w stronę Adama. Podczas niewinnego opalania przy basenie wkracza do akcji. Podczas luźnej rozmowy z Adamem postanawia zbadać grunt. Jakie efekty przyniesie ta niezobowiązująca pogawędka? Julia także nie traci czasu. Od razu po wejściu do hotelu robi szybki rekonesans. Okazuje się, że od jej odejścia sporo się zmieniło, co niestety mocno komplikuje jej plany.

Hotel Paradise: Randka Łukasza i Julii

Zobacz też:

Hotel Paradise 2: Julia odrzuciła Kamila!

podziel się:

Pozostałe wiadomości