Hotel Paradise 2: Tańce i śpiewy!

Bartek i Krystian
Hotel Paradise: Tańce i śpiewy
Hotel Paradise to miejsce, w którym 24 godziny na dobę toczy się gra o miłość i pieniądze! Łatwo zgubić się w labiryncie uczyć i trudno powstrzymać prawdziwe emocje. Nie tylko to stanowi główny element tego programu! W II edycji nie brakowało zabawnych sytuacji, które rozweselały fanów przed telewizorami. Zobacz krótkie wideo, które z pewnością poprawi Ci humor!

Hotel Paradise dostępny w player.pl!

II edycja Hotelu Paradise za nami. Ata i Artur stanęli na ścieżce lojalności i zwyciężyli, wybierając to, co ich łączyło. Żadne z nich nie rozbiło kuli. Finał był bardzo emocjonujący. Emocje sięgały zenitu. Cała edycja była nieprzewidywalna. Byliśmy świadkami, jak rodziły się uczucia, stworzyły się pakty i sojusze. Coś, co wydawało się stałe i pewne okazywało się domem z piasku i zostało zburzone podczas pierwszego silnego wiatru. W całej grze uczestnicy pokazali, jak można się ze sobą świetnie bawić. Tańce, śpiewy, żarty i świetna, wakacyjna atmosfera towarzyszyła im w raju! Przypominamy najzabawniejsze momenty!Coś się zaczyna, coś się kończy. Wciąż trwa casting do III edycji Hotelu Paradise! Zgłoś się już dzisiaj. Szczegóły znajdziesz TUTAJ!

SKĄD SIĘ WZIĄŁ HOTEL PARADISE?„Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali!Program prowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jaki internautów.NA CZYM POLEGA TEN PROGRAM?Zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych. Aby osiągnąć swój cel, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga, czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska.Widzowie mogą śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „director’s cut”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki. Oprócz tego również w Playerze wyemitowane są „Nagrania z raju”, czyli dodatkowe materiały o charakterze streamu oraz „Host-Show”, w którym opowiada o swoich przemyśleniach, komentuje zachowania uczestników oraz pokazuje backstage z planu.

Hotel Paradise: Pan Lektor zaprasza do udziału w castingu!

Hotel Paradise: Pan Lektor zaprasza do udziału w castingu!

Zobacz też:

Hotel Paradise Casting

Hotel Paradise Casting

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!