Hotel Paradise 2 EXTRA: Konkurencja dziewczyn! Tego nie było w TV!

Hotel Paradise EXTRA: Śniadanie do łóżka
Za nami Puszka Pandory, ale w Hotelu Paradise wydarzyło się dużo więcej. Wszystkie wydarzenia będą miały wpływ na przebieg Rajskiego Rozdania. Dziewczyny muszą podjąć walkę o mężczyzn, chcąc pozostać w raju dłużej! Zobacz materiały EXTRA, których nie było w TV!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Dziewczyny otrzymały list. Miały za zadanie przygotować dla wybranego chłopaka wyjątkowe śniadanie do łóżka. Stare przysłowie może się sprawdzić w tej sytuacji! "Przez żołądek do serca!" To nie tylko gotowanie, ale walka o przetrwanie w Hotelu Paradise kolejnego tygodnia!Dziewczyny wstały bardzo wcześnie i zaczęły przygotowywać śniadanie! Tu z kolei z pewnością nie sprawdzi się powiedzenie: "Gdzie kucharek 6 tam nie ma, co jeść." Wszystko wyglądało pysznie! To duże, piękne, smaczne śniadania, które z pewnością pozwolą rozpocząć ten dzień wspaniale!

Magda pobiegła z tacą pełną przysmaków do Roberta i oczywiście nikogo to nie dziwi. Jedynym zdziwionym był Robert, który takiego posiłku do łóżka z pewnością się nie spodziewał. Kolejnym szczęśliwcem okazał się Adam, dla którego Ania przygotowała co nieco.

Magda i Robert
Magda i Robert

Magda i Robert

Ata przyniosła śniadanko dla Artura, Dominika dla Bartka. Następnie Sonia zaskoczyła Łukasza, serwując mu pięknie podane pyszności. Chłopak nie mógł wyjść z podziwu i w momencie, kiedy zachwalał Sonię do Artura, przyszło drugie śniadanie, które zaserwowała Julia. Łukasz podziękował i komplementował dziewczynę, która nie widzi w Sonii żadnej rywalki.

Dominika i Bartek
Dominika i Bartek

Dominika i Bartek

Łukasz jest w kropce. Zwracał uwagę na najmniejszy szczegół. Tu serduszko, tam kropeczka. Dostrzegł nawet jakimi literami zostało napisane jego imię. A może dziewczyny planują zamach? Teorii spiskowych było dużo. Jutro dowiemy się, co wyjdzie w praktyce! Którą dziewczynę wybierze Łukasz?

Łukasz
Łukasz

Łukasz

Zobacz też:

Hotel Paradise 2: Puszka Pandory cz

podziel się:

Pozostałe wiadomości