Szymon i Łukasz wracają do Hotelu Paradise!

Łukasz i Szymon
Szymon i Łukasz wracają do Hotelu Paradise!
Wielki powrót Szymona i Łukasza do Hotelu Paradise, może sporo namieszać. Zobacz!

Klaudia przypomniała uczestnikom, że dwie pary, które jako ostatnie ukończyły wyścig, zostaną rozdzielone. Dziewczyny miały zmienić parterów, a Latino i Maciek zostać singlami. Nikt nie spodziewał się, że w programie zjawią się Łukasz i Szymon!

Latino nie krył radości, kiedy zobaczył Szymona! Cieszył się jak dziecko. Kilka tygodni temu wchodził do tego programu razem z nim i szybko zostali przyjaciółmi. Szymon wtedy namieszał między Ola i Adamem. Chłopak czuł się zazdrosny, ponieważ jego obecna partnerka świetnie dogadywała się z nowym uczestnikiem. Czy Szymon teraz też namiesza?

Radość Latino!
Radość Latino!

Radość Latino!

Łukasz niedawno opuścił Hotel Paradise. Jego krótki pobyt był bardzo intensywny. Próbował odbić Martę, partnerkę Maćka. Gdyby nie to, że Maciek wygrał immunitet, nie wiadomo kto opuściłby program. Łukaszowi zarzucano, że "włożył kij w mrowisko" i przez niego doszło do awantury między Chrisem i Mariettą. Jaki ma plan, aby tym razem zostać w raju na dłużej?Po wejściu Łukasza i Szymona nastąpiła zmiana. Ola wybrała Szymona i od teraz z nim jest w parze, Martyna z automatu została partnerką Łukasza. Czy najbliższe kilka dni zbliży ich do siebie? Kto jest bardziej zagrożony? Maciek czy Latino?

Ola i Szymon
Ola i Szymon

Ola i Szymon

Niespodziewana decyzja Łukasza!
Niespodziewana decyzja Łukasza!

Niespodziewana decyzja Łukasza!

Zobacz też:

Hotel Paradise: Martyna atakuje Łukasza! Oskarża go o sianie zamętu!

Hotel Paradise: Martyna atakuje Łukasza! Oskarża go o sianie zamętu!

podziel się:

Pozostałe wiadomości