Hotel Paradise: Lexi i Ola odpowiadają na pytania fanów! TYLKO U NAS!

Hotel Paradise: Lexi i Ola odpowiadają na pytania fanów!
Ola i Lexi jednego wieczoru opuściły Hotel Paradise. Jak wspominają udział w programie? Zobaczcie, jak odpowiedziały na pytania fanów!

Hotel Paradise dzisiaj o 20:00 w Siódemce!

W piątek podczas Rajskiego rozdania, dwie osoby opuściły Hotel Paradise. Lexi opuściła program, ponieważ została singielką, natomiast Ola została wyeliminowana przez Sandrę. Adam zadeklarował, że odejdzie razem z Olą. Dziś o 20:00 w Siódemce dowiecie się, jaka jest jego ostateczna decyzja.

Dziewczyny musiały wymeldować się z Hotelu Paradise. Spotkały się wspólnie, aby odpowiedzieć na pytania internautów.

Rajskie rozdanie zaskoczyło wszystkich!

Ola nie znalazła w programie faceta, z którym mogłaby budować poważną relację, ale jak sama doprecyzowuje, niektórzy uczestnicy posiadali cechy, które są dla niej ważne. Taką osobą był Szymon. Ta odpowiedź nie dziwi. Każdy na pewno zauważył, że Ola miała z nim bardzo dobry kontakt i świetnie im się rozmawiało.

Cz

Dziewczyny wspomniały pierwszy dzień Lexi w programie. Oczywiście blisko niej tego dnia był Chris. Lexi twierdzi, że nie obiecali sobie tego dnia, że zostaną ze sobą w programie do końca. Wyjaśniła, że pakt polegał na tym, że są ze sobą do momentu, w którym w Hotelu Paradise, nie pojawi się ktoś, kto spodoba się im bardziej. Pakt dotyczył szczerości i otwartości.

Niestety już po pierwszej nocy sojusz został zerwany i Lexi została singielką. Mimo to ponownie wybrała Chrisa w kolejnym Rajskim rozdaniu. Lexi zdecydowała się to zrobić za namową Maćka. Miała to być bezpieczna opcja, która dawała perspektywę pewnej sytuacji w programie.

Lexi wybrałaby randkę z Blondino czy Chrisem? Taneczna randka jej się nie spodobała...

Marzeniem Oli było polecieć na Bali, dlatego bardzo się cieszyła, że mogła je spełnić i pomieszkać na wyspie, gdzie czuła się świetnie. Lexi też bardzo się podobało, ale duża wilgotność powietrza oraz upały były męczące. Przeszkadzały tez w robieniu makijażu, a to dla Lexi ważna sprawa.

Najgorsza randka Lexi

Cz

podziel się:

Pozostałe wiadomości