Hotel Paradise: Uczestnicy programu w towarzystwie pupili! Zobacz piękne zdjęcia!

Ata, Latino i Artur
Ata, Latino i Artur
Za nami dwie edycje Hotelu Paradise! Uczestnicy zarówno pierwszego, jak i drugiego sezonu dostarczali fanom gorącego reality — show ogromnych emocji. Obserwując ich profile, nie można przeoczyć pięknych zdjęć w towarzystwie ukochanych zwierząt! Zobacz!

Hotel Paradise dostępny w player.pl!

AtaDusza towarzystwa, nieznosząca nudy szalona singielka. Na co dzień wspiera brata w prowadzeniu ekskluzywnego atelier fryzjerskiego oraz jest asystentką stylisty, z którym tworzy nietuzinkowy duet. Prawdziwa miłość? Tak, ale do zwierząt. Na ulicy nie przejdzie obojętnie obok żadnego psa.

KamilWyważony, opanowany, kochający podróże optymista. Uśmiech nigdy nie znika z jego twarzy, ale z drugiej strony to wytrawny gracz, typ zwycięzcy. Techniki negocjacji ma w małym palcu i potrafi zarządzać ludźmi, co bardzo pomaga mu w jego pracy.

RobertElegancki, dobrze wychowany, ułożony. Od 2016 roku, kiedy wygrał konkurs The Look Of the Year, zajmuje się zawodowo modelingiem. Reprezentował Polskę na wyborach Mister World 2019. Trafił do grona półfinalistów. Interesuje się modą i sportem. Beatboxuje. Dobrze tańczy.

ArturUroczy brunet z zawadiackim uśmiechem i ormiańskimi korzeniami. Obieżyświat. Mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie opiekował się dziećmi i Wielkiej Brytanii. Jest szczery i konkretny. Lubi stawiać na swoim, ale nie zapomina także o pokorze. Twierdzi, że umie przyjmować konstruktywną krytykę. Uwielbia nawiązywać nowe znajomości. Jest bardzo otwarty i tolerancyjny. Nie lubi monotonności i nudy.

ChrisZa swoje atuty uważa pewność siebie oraz ciało, na które ciężko pracuje od 10 lat. Trzeba przyznać, że efekty są widoczne. Sam przyznaje, że jest mężczyzną kochliwym...

BlondinoJest pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata, pewny siebie, otwarty na nowe doświadczenia, gadatliwy optymista. Scena to jego żywioł. Kocha śpiewać i tańczyć.

podziel się:

Pozostałe wiadomości