Hotel Paradise: Najciekawsze stylizacje uczestniczek I i II edycji programu!

Hotel Paradise: Tańce i śpiewy
Hotel Paradise to gorące reality-show, w którym uczestniczki olśniewają piękną urodą. Przyjrzeliśmy się ich profilom na Instagramie i zobaczyliśmy ciekawe stylizacje!

Hotel Paradise dostępny w player.pl!

Dziewczyny, które wzięły udział w Hotelu Paradise, różnią się stylem, temperamentem, charakterem, ale łączy je jedno. Wszystkie są piękne! Zachwycały swoją urodą fanów programu! Przyjrzeliśmy się ich profilom na Instagramie i nie mogliśmy przejść obojętnie obok niektórych stylizacji, które w sposób szczególny podkreślają ich urodę oraz sylwetkę! Zobacz!

Beata "Ata" Postek-zwyciężczyni II edycjo Hotelu Paradise. Często ubrana na sportowo, ale wśród zdjęć na Instagramie znaleźliśmy różne stylizacje! Ata była niewątpliwie jedną z bardziej lubianych uczestniczek programu. Jej wejście było bardzo emocjonujące!

Wśród ciekawych stylizacji uczestniczek Hotelu Paradise, nie mogła zabraknąć Violi, które zawodowo zajmuje się modą. Jej kreacje zarówno w programie, jak i na jej profilu zachwycają tysiące fanów. Zobacz!

Dominika miała swoje szczęśliwe i bolesne chwile w programie. Jej relacje z mężczyznami w raju wywoływały wiele emocji wśród widzów. Zawsze stylowa! Zobacz, jak piękne kreacje pokazała na swoim profilu.

Marietta-zwyciężczyni I edycji Hotelu Paradise. Ten finał do dzisiaj budzi ogromne emocje. W programie spotkała na swojej drodze Chrisa, z którym tworzyła prawdziwą i romantyczną relację. Po powrocie do Polski zamieszkali razem, niestety jakiś czas później poinformowali fanów o zakończeniu tej relacji. Marietta ma ogromne grono fanów i swój niesamowity styl. Zobacz!

Sonia była jedna z młodszych uczestniczek drugiej edycji Hotelu Paradise. Jej uroda przyciągała w programie mężczyzn niczym magnes. Zobacz jej stylizacje!

Martyna wzięła udział w I edycji programu. Wspólnie z Blondino Latino znalazła się w ścisłym finale. Piękna kobieta, której stylizacje zwalają z nóg!

Anna Matyasek w programie związała się z Ivanem. Miłość okazała się prawdziwa i do dzisiaj są parą. Ich związek pięknie się rozwija, co możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Zobacz styl Ani!

Zobacz też:

Hotel Paradise 2: Ania i Ivan o swoim uczuciu

podziel się:

Pozostałe wiadomości