Hotel Paradise: Nowa para w programie! Maurycy zauroczony Sarą?!

Hotel Paradise 3: Maurycy i Sara
To był niesamowity dzień w Hotelu Paradise! Pełen zabawy, radości i niespodzianek! Do mieszkańców raju dołączyła Sara, która zamieszkała w sypialni z Maurycym!

Hotel Paradise dostępny w player.pl!

Poranek w raju nie zapowiadał tylu emocji! Po Rajskim Rozdaniu uczestnicy łapali oddech. Było wesoło! Simon poprowadził aqua aerobik, następnie uczestnicy grali w kalambury.

Panowie zostali również zaproszeni do nietypowej zabawy. Nowa uczestniczka Sara musiała wybrać jednego z nich na randkę na podstawie kilku zadań. Panowie najpierw musieli narysować swój portret i odpowiedzieć na pytania nowej koleżanki. Koniec końców, na randkę wybrał się Maurycy.

Było pięknie, romantycznie i niebezpiecznie! Wspólna przejażdżka skuterem wodnym skończyła się upadkiem do wody. Sam Pan Lektor był zdziwiony, że ta sytuacja sprawiła, że nasz Maurycy zyskał dodatkowe punkty u Sary.

Po powrocie z randki Maurycy musiał zdecydować. Rozbić jakąś parę czy samemu zamieszkać z nową rajską dziewczyną. Wybrał to drugie i posłał do singlówki Luizę. Czy nowa partnerka go zauroczyła? A może będzie chciał powrócić do Luizy? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach!

Hotel Paradise 3: Maurycy i Sara
Hotel Paradise 3: Maurycy i Sara

Hotel Paradise 3: Maurycy i Sara

Zobacz też:

Hotel Paradise 3: Poznaj Sarę!

podziel się:

Pozostałe wiadomości