Hotel Paradise 2: Tuż przed Rajskim Rozdaniem Magda traci zaufanie do Roberta!

Hotel Paradise: Kłótnia Roberta i Magdy
Dzisiejsze Rajskie Rozdanie może nas bardzo zaskoczyć. Magda dowiedziała się czegoś, co wywołało kłótnie między nią a Robertem! Kto namieszał? Zobacz fragment przed emisją w TV!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Magda dowiedziała się, że kiedy nie było jej w Hotelu, a Robert po poprzednim Rajskim Rozdaniu był w parze z Magdą, okazywał jej czułość i duże zainteresowanie. Dziewczyna ma o to pretensje do niego. Wie, że Sonia siedziała mu na kolanach i argument, że Robert był pod wpływem alkoholu, nic nie zmienia w jej oczach. Może to jest nawet sygnał, że nie może mu już ufać tak, jak do tej pory. Jak Magda dowiedziała się o tym?

Powiedziała jej o całej sytuacji Sonia, która przy okazji wyjaśniła, dlaczego tak płakała po jej powrocie. Nie chodziło o to, że Magda powróciła do gry, a o to, że myślała, że z Robertem może się jej udać. Opowiedziała koleżance, co zaszło. Zrobiła to w dniu Rajskiego Rozdania. Celowo? Jest mało czasu na wyjaśnienia. Sytuacja przed wyborami w Hotelu Paradise robi się coraz bardziej napięta!Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?

Hotel Paradise: Rozmowa Sonii i Magdy

Ata wciąż jest rozdarta. Co czuje do Ivana? Zauroczyła się? Zakochała się? Co planują? Może być gorąco i nieprzewidywalne!

Hotel Paradise: Ata i Ivan

Oglądaj w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości