Hotel Paradise: Najbardziej wysportowani uczestnicy programu!

Chris, Łukasz, Kamil
Chris, Łukasz, Kamil
Dwie edycje Hotelu Paradise za nami. Poznaliśmy wielu przystojnych mężczyzn i piękne kobiety. Którzy uczestnicy mieli najbardziej wysportowane sylwetki?

Hotel Paradise dostępny w player.pl!

Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon gorącego reality — show, który poprowadzi Klaudia El Dursi, a poczynania uczestników skomentuje ulubieniec fanów — Pan Lektor! Zanim III edycja, sprawdzamy którzy panowie I i II edycji programu mieli najbardziej wysportowane sylwetki. Obejrzeliśmy ich zdjęcia na Instagramie i obok niektórych nie można było przejść obojętnie!

Chris Ducci

Za swoje atuty uważa pewność siebie oraz ciało. Trzeba przyznać, że efekty są widoczne! Sam przyznaje, że jest mężczyzną kochliwym... W parze z Mariettą Witkowską zwyciężyli I edycję Hotelu Paradise!

Łukasz Karpiński

Łukasz jest trenerem personalnym, dietetykiem oraz agentem nieruchomości. Bardzo pewny siebie, impulsywny, najpierw powie, potem pomyśli. Żyje chwilą, nie myśli o stabilizacji. Dużo przeszedł w życiu, co nauczyło go walczyć o swoje.

Bartek Graczyk

Wrażliwy, romantyczny, szarmancki. Lubi być duszą towarzystwa. Wychowany w rodzinie sportowców nie wyobraża sobie życia bez sportu. Grał zawodowo w koszykówkę, był kapitanem drużyny futbolu amerykańskiego, a teraz jest zawodnikiem MMA.

Łukasz „Blondino” Książkiewicz

Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata, pewny siebie, otwarty na nowe doświadczenia, gadatliwy optymista. Scena to jego żywioł. Kocha śpiewać i tańczyć. I nic dziwnego, gdyż płynie w nim latynoska krew.

Adam Radziszewski

Jest uzależniony od sportu, więc większość wolnego czasu spędza aktywnie. Zawsze szczery, nawet gdy może to kogoś zaboleć, impulsywny i pewny siebie, ale też pokorny. Lubi być w centrum uwagi. Twierdzi, że pomimo cech narcystycznych, dobrze radzi sobie z krytyką.

Maciej Kindler

Za swoje najlepsze cechy uważa ambicję i pozytywne nastawienie do ludzi. Ma również wrażliwą stronę i w wolnych chwilach lubi... malować obrazy. Co jest dla niego najważniejsze w życiu? Przyjaciele, pieniądze, uznanie, rozwój kariery sportowej oraz dobre jedzenie - konkretnie i na temat.

Zobacz też:

Hotel Paradise: Najbardziej romantyczne chwile w raju!

Hotel Paradise: Najbardziej romantyczne chwile w raju!

podziel się:

Pozostałe wiadomości