Hotel Paradise: Kto się nie wyspał w nocy?

Hotel Paradise: bezsenność
Romantyczne kolacje, relaks w SPA, specjalne przygotowane sypialnie i chwile pełne czułości! Co wydarzyło się dzisiaj w Hotelu Paradise? Zobacz!

Bezsenność w Hotelu Paradise!

Nie wszyscy mogli zasnąć od razu. Jedni musieli walczyć o swoją część łóżka, inni niekoniecznie... Powodów by nie spać było kilka. Uczucia i potrzeba bliskości skruszyła serca i większość paktów i sojuszy rozsypała w drobny mak...

Zaskakujący poranek!

Hotel Paradise: Wszyscy muszą się wymeldować!

Mieszkańcy Hotelu Paradise otrzymali list. W jednej chwili dowiedzieli się, że muszą w ciągu 45 minut spakować swoje rzeczy i wszyscy bez wyjątku, wymeldować się z Hotelu. To było duże zaskoczenie i niewygodne zadanie. Niektórzy w ciągu doby pakowali się dwa razy!

Ania i Matt razem wchodzą do Hotelu Paradise!

Hotel Paradise: Matt i Ania

To, że w Hotelu pojawia się nowy uczestnik lub uczestniczka, jest zjawiskiem, do którego mieszkańcy już dawno się przyzwyczaili. Nikt jednak nie przewidział tego, że Matt, który kilka minut wcześniej odpadł z programu, tak szybko do niego wróci! Kto ucieszył się z wyboru Ani?

Dziewczyny w SPA, chłopaki w kuchni!

Hotel Paradise: Złote chłopaki!

Spa na Bali robi wrażenie! Masaże w takim miejscu musza być podwójnie przyjemne. Dziewczyny miały okazję przekonać się o tym na własnej skórze! Kiedy jedni oddawali się błogim przyjemnością, inni ciężko pracowali! Ale to przecież "złote chłopaki"!

Część 2. niespodzianki!

Dziewczyny zaraz po powrocie, dowiedziały się, że muszą obejrzeć wszystkie sypialnie i wybrać jedną z nich. Wcześniej pokoje przygotowywali Panowie. Po czym rozpoznały swojego partnera? To było ciekawe doświadczenie. Bawiło i wzruszało, a przede wszystkim pokazało, ile mieszkańcy Hotelu Paradise o sobie wiedzą...

Hotel Paradise: Dziewczyny wybierają sypialnie

Zobacz też:

Hotel Paradise EXTRA: Kolacja Ani i Matta

podziel się:

Pozostałe wiadomości