Hotel Paradise 2: Sonia i Hania nie przypadły sobie do gustu?!

Hotel Paradise: Wymiana zdań Hani i Sonii
Wczoraj w Hotelu Paradise pojawiła się Hania. Jej wejście było nietypowe! Z kim znajdzie wspólny język? Z Sonią przyjaźnić się raczej nie będzie... Zobacz przedpremierowy fragment odcinka!

Wszystkie odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Temat rozmowy wydawał się mało ryzykowny. Niestety okazało się inaczej. Punkt zapalny znaleziony! Miało być miło, ale nie do końca tak wyszło. Hania pochwaliła się, że robiła zdjęcie Marcie Linkiewicz. Kiedy Sonia na to odpowiedziała, że są do siebie podobne, nowa uczestniczka odebrała to jako złośliwość. Tak było? Hania ma słuszne pretensje?

Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?

Dzisiaj dojdzie do spięcia między Sonią i Krystianem. Mimo że są parą bardzo krótko, już pierwszą kłótnię mają za sobą. Chłopak mówi Sonii, że jest ciężkim przypadkiem. Powiedział jej wprost, co myśli o niej, ale niestety jego podejście zostało nieodwzajemnione. Dziewczyna z kolei modli się, aby w końcu w Hotelu Paradise pojawił się ktoś, kto ja zaskoczy, poruszy. Jak długo wytrwają razem? Czy ta nieprzyjemna wymiana zdań między nimi będzie miała swoje konsekwencje? Przekonamy się już dzisiaj o 20:00 w Siódemce!Nowa uczestniczka Hania budzi wiele kontrowersji. Mimo że jest nowa, od razu pokazuje swój ognisty temperament. Zaraz po wejściu do domu, nastąpi pierwsze ostre spięcie i nie będzie to jedyna kłótnia tego dnia. Wieczorem zrobi się naprawdę niefajnie. Tym razem nastąpi ostra wymiana zdań między Hanią i Anią. Jak zareagują pozostali mieszkańcy hotelu?

Hotel Paradise: Kłótnia Sonii i Krystiana

Hania
Hania

Hania

Zobacz odcinek w player.pl!

Zobacz też:

Hotel Paradise: Poznajcie Hanię!

podziel się:

Pozostałe wiadomości