Hotel Paradise 2: Q&A z Kamilem! Zobacz, jak poradził sobie w ogniu trudnych pytań!

Hotel Paradise: Q&A z Kamilem!
Kamil wczoraj opuścił Hotel Paradise. Decyzją Bartka jego przygoda się zakończyła. Jak po wszystkim wspomina dobre i złe chwile? Co dzisiaj myśli o tych, z którymi żył dobrze i o tych, z którymi się kłócił? Zobacz!

Oglądaj Hotel Paradise w player.pl!

Kamil, lecąc na Bali, spodziewał się, że przeżyje wspaniałą przygodę oraz tego, że spotka ciekawych i bardzo zróżnicowanych uczestników. Mężczyzna się nie rozczarował. Ekipa w Hotelu Paradise była jego zdaniem naprawdę fajna i świetnie się razem bawili.

Hotel Paradise: Najlepsze momenty pierwszego tygodnia!

Kamil dobrze wspomina randkę z Sonią i Łukaszem, gdzie poznali dziewczynę. Tego samego wieczoru Kamil był już z nią parze. Jego zdaniem Sonia jest partnerką zmienną. Następnego dnia, kiedy powiedziała mu, że "nie ma fal", Kamil podszedł do Moniki na Rajskim Rozdaniu. Szukał potwierdzenia w swojej partnerce, że będzie mógł pewnie za nią stanąć, ale uciekała wzrokiem. Wtedy stwierdził, że musi wziąć swój los w swoje ręce. Dlatego zaryzykował i wybrał inaczej, niż wszyscy się spodziewali.

Kamil w Hotelu Paradise najdłużej tworzył parę z Julią. Kiedy pierwszy raz ją zobaczył, to było WOW. Ucieszył się, że pojawił się ktoś, kto jest w jego typie. Pierwsze wrażenie zrobiła na nim naprawdę dobre! Z czasem okazało się, że Julia była w programie trudną partnerką. Jego zdaniem, zamiast grać z nim w jednej drużynie, wciąż między nimi dochodziło do przepychanek i rywalizacji.

Hotel Paradise: Zaskakująca decyzja Kamila!

Kamil prowadził otwarty konflikt z Magdą. Nawet po programie przyznaje, że jej nie lubi. Mężczyzna twierdzi, że obgadywała go za plecami i nastawiała innych przeciwko niemu. Zadaniem Kamila, wszyscy rozumieli to, że program to gra i zabawa z wyjątkiem Magdy.

Hotel Paradise: Szalona randka Kamila i Julii

Dlaczego Kamil zagłosował na Roberta podczas ceremonii ognia? Powód był taki, że go po prostu nie lubił oraz to, że był partnerem Magdy i bronił jej, a Kamil miał "kosę" z jego dziewczyną.

Hotel Paradise: Awantura na Puszce Pandory!

Kamil był bardzo zaskoczony decyzją Karoliny o wyeliminowaniu Julii. To wydarzenie podcięło mu skrzydła. Jego zdaniem najlepszym graczem był Ivan i Artur!

Hotel Paradise 2: Łzy Julii

podziel się:

Pozostałe wiadomości