Hotel Paradise 2: "Cały czas mówiłem, że to jest tylko gra!"

Hotel Paradise: Pierwszy komentarz Kamila po opuszczeniu programu!
Kamil wymeldował się z Hotelu Paradise! Jakie są jego wrażenia po udziale w reality — show? Tylko u nas! Pierwszy komentarz na gorąco!

Oglądaj Hotel Paradise w player.pl!

Bartek powrócił do Hotelu Paradise i od razu otrzymał od Klaudii wielki przywilej. Miał wybrać osobę, która opuści program. Decyzją mężczyzny, Kamil spakował walizkę i opuścił willę. Kamil od początku podejrzewał, że tak może być. Jego zdaniem Bartek wyeliminował mocnego zawodnika i nie ma mu tego za złe. Dopóki nie padło jego imię, miał trochę nadziei, że odpadnie Artur, który wcześniej wyrzucił Bartka.

Kamil chciał powiedzieć Ani, żeby się nie poddawała i zawalczyła i finał. W Hotelu Paradise nie ma już jego ani Ivana, ale dziewczyna wciąż ma w nich wsparcie. Kamil traktował pobyt w Hotelu Paradise jako grę. Opuszczając program, wraca do prawdziwego życia i będzie sobą. Nawet jak się z kimś kłócił, to wielokrotnie to podkreślał: "To tylko gra!" Kamil jest szczęśliwy, że mógł przeżyć taką przygodę w swoim życiu. Jest to dla niego niesamowite doświadczenie.

Ania, Kamil i Ata
Ania, Kamil i Ata

Ania, Kamil i Ata

Co wiemy o Kamilu?

Ma 25 lat i pochodzi z Chorzowa. Wyważony, opanowany, kochający podróże optymista. Uśmiech nigdy nie znika z jego twarzy. Z drugiej strony to wytrawny gracz, typ zwycięzcy. Techniki negocjacji ma w małym palcu i potrafi zarządzać ludźmi, co bardzo pomaga mu w jego pracy. Jest właścicielem agencji hostess oraz event managerem. Wakacje spędza na podróżach — ma swoją „bucket list” - miejsca, które chciałby zobaczyć. W jego życiu nie ma problemów, są tylko tymczasowe przeciwności. Mocno stawia na rozwój osobisty. W kobiecie szuka przyjaciela, której można zaufać i wszystko powiedzieć.

Hotel Paradise: Poznajcie Kamila!

podziel się:

Pozostałe wiadomości