Hotel Paradise 2: "Przeżyłem tutaj najlepsze momenty swojego życia!"

Hotel Paradise: Pierwszy komentarz Ivana!
Dzisiaj pożegnaliśmy Ivana. Dlaczego zgłosił się do programu? Jakie są jego wrażenia po udziale w Hotelu Paradise? Zobacz jego pierwszy komentarz na gorąco! TYLKO U NAS!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Ivan zgłosił się do Hotelu Paradise, żeby doświadczyć nowych emocji i zdobyć doświadczenie. Dla niego udział w reality - show to coś zupełnie nowego, z czym nigdy nie miał do czynienia. Zaprasza wszystkich, aby zgłosić się do takiego programu, ponieważ to niesamowita przygoda życia! Ivan podkreśla też, że wbrew temu, co się mówi o reżyserowaniu tego typu programów to nieprawda. W programie pojawiają się prawdziwe emocje, niekiedy skrajne. Z jednej strony uczestnicy odpoczywają na Bali, smakują pysznego jedzenia i piją drinki, ale z drugiej wciąż toczy się gra i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy.

Ivan
Ivan

Ivan

Ivan nie zgłosił się do Hotelu Paradise dla pieniędzy. Przy okazji poznał w raju dziewczynę, z którą może uda mu się stworzyć związek po programie. Uczestnik, wychodząc z willi, zostawia swoich kumpli, dziewczynę, swój dobry humor i karty, którymi inny będę teraz grać.

Oglądaj w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości