Najlepsze momenty Martyny w Hotelu Paradise!

Najlepsze momenty Martyny w Hotelu Paradise!
Martyna znalazła się z Latino w finale pierwszej polskiej edycji Hotelu Paradise! Jej pobyt w programie dostarczył widzom wielu emocji! Zobacz najlepsze momenty Martyny!

Martyna wchodząc do programu, miała możliwość, wybrać dwóch chłopaków, z którymi pójdzie na randki. Wskazała Łukasza "Długiego" i Maćka. Miły obiad w pięknej scenerii i niebywała obsługa. Podczas tych randek kelnerowały Marietta i Sandra — ówczesne partnerki chłopaków.

Następnie Martyna mogła wybrać jednego z chłopaków i stworzyć z nim parę. Jej decyzja rozbiła parę Marietty. Łukasz zyskał nową partnerkę. Ostatecznie on i Marietta mogli znowu być razem na Rajskim Rozdaniu, ale wszystko się w międzyczasie pokomplikowało. Chris i Marietta mieli się ku sobie i zostali parą! Odpadła też Ola i Adam został singlem.

Hotel Paradise: Randka Martyny i Adama

Martyna była na randce z Adamem i coś między nimi zaiskrzyło. Przy kolejnym Rajskim Rozdaniu dziewczyna wybrała Adama, a jej obecny partner musiał pożegnać się z programem. Związek z Adamem był gorący, ale nie trwał długo.

Hotel Paradise EXTRA: Zabawna rozmowa Martyny i Blondino

W wyniku zaistniałej sytuacji w Hotelu powstały dwie nowe pary: Adam i Viola oraz Martyna i Latino! Obie pary zaszły bardzo daleko. Wszystkie znalazły się w tygodniu finałowym. Działo się!To jednak nie koniec emocji! Już w najbliższy piątek o 20:00 w Siódemce odcinek specjalny!

Hotel Paradise: Puszka pandory

Hotel Paradise: odcinek specjalny!

podziel się:

Pozostałe wiadomości