Hotel Paradise: Jak wygląda życie Marietty i Chrisa?

Hotel Paradise: Jaka jest Marietta?
Tęskniliście za uczestnikami Hotelu Paradise? My też!

Jak się mają nasi zwycięzcy? Zupka chińska okazała się fundamentem ich relacji. Chris i Marietta nareszcie mogli oficjalnie ogłosić, że mieszkają razem. Trzeba przyznać, że są słodcy, nawet gdy opowiadają o wspólnym... sikaniu. No cóż, nie nam oceniać. ;)

Wspomnienia

Powróciliśmy w programie do jednej z trudniejszych dla nich sytuacji. Marietta i Chris niemal się wtedy rozstali. Zaczęło się od sceny zazdrości Chrisa. I choć widzowie na finał kłótni musieli czekać do następnego odcinka, okazuje się, że para bardzo szybko się pogodziła. Dziś zgodnie przyznają, że obydwoje popełnili błąd. Chris nie okazał wystarczającego zaufania, a Marietta trochę go sprowokowała. Mama Chrisa podsumowała to zajście:

"Niech go trzyma krótko!"

Myślimy, że nie trzeba będzie do tego długo przekonywać Marietty. Dziewczyna ma silny charakter, co również podkreśliła jej mama.

Chris i Marietta - przetrwają ten kryzys?

Finałowe emocje

Klaudia El Dursi zdradziła, że dostrzegła ogromne zdenerwowanie podczas finału w oczach Chrisa. Przez moment zastanawiała się, czy nie dała się nabrać, a uczucie w które wierzyła roztrzaska się wraz z kulą… Teraz para zgodnie przyznaje, że wygrali więcej niż pieniądze! I to nas bardzo cieszy.

Chris i Marietta
Chris i Marietta

Chris i Marietta

Hotel Paradise - powrót z raju!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 12. odcinkowy spin-off programu! Wracamy do najbardziej emocjonujących momentów całego sezonu, a sami mieszkańcy komentują je prosto ze swoich domów. Przy okazji zobaczycie, jak wygląda ich życie po programie!

Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszce Pandory, jak również ciekawych zadań oraz wyzwań. Widzimy się od wtorku do piątku o 20:00 w TVN 7!

Odcinki dostępne są również w player.pl!

Hotel Paradise - powrót z raju
Hotel Paradise - powrót z raju

Hotel Paradise - powrót z raju

podziel się:

Pozostałe wiadomości