Hotel Paradise: Ostre konflikty podczas Puszki Pandory!

Hotel Paradise: Konflikt Marietty i Oli!
Kolejna Puszka Pandory za nami. Dzisiaj tematem przewodnim były konflikty. Jednych sytuacje w Hotelu Paradise podzieliły na zawsze, innych bardzo do siebie zbliżyły. Kto przyjaźni się do dzisiaj, a kto nadal chowa urazę? Zobacz!

Jednym z bardziej emocjonujących konfliktów był ten, który zakończył "świętą trójcę" dziewczyn! Ola po powrocie do Hotelu Paradise twierdziła, że jej pakt z Adamem, nie podzielały tej opinii jednak Viola i Marietta. Między Olą i Mariettą doszło do awantury. Ten konflikt sprawił, że atmosfera w willi przez pewien czas była bardzo ciężka.

Ola i Adam
Ola i Adam

Ola i Adam

Ola na Puszce Pandory przyznała, że to ona zawiniła i że zbyt pochopnie oceniła sytuację. Dziewczyna jak sama twierdzi, powinna tę sytuację rozwiązać z Adamem, a nie ze wszystkimi. Powiedziała, że nie było jej przez pewien czas w domu i nie była świadoma relacji, jakie w tym czasie powstały w programie. Po tych słowach Marietta zabrała głos i powiedziała o sytuacji, której nie było w TV. Wcześniej dziewczyny rozmawiały już na ten temat. Ola więc wiedziała o wszystkim, a mimo to utrzymała, że pakt z Adamem wciąż ją w jakiś sposób z nim wiąże. Ola również nie wierzyła, że Violę i Adama połączyło uczucie.

Martyna otrzymała podczas Puszki Pandory pytanie o Sandrę i o to, co było przyczyną tego, że źle o niej mówiła. Dziewczyna powiedziała, że nie mówiła źle o koleżance, ale zobaczyła, że bez Sandry w Hotelu Paradise atmosfera była lepsza. Sandra skomentowała wypowiedzieć Martyny słowami: "Jesteś bardzo podatna na innych." Martyna nie zgodziła się z tą opinią. Pamiętacie rozmowę Adama z Olą i ostre słowa, które padły w stronę Marietty? Tak, Ola miała szanse wytłumaczyć to. Powiedziała, że słowa te nie były rzucone w stronę Marietty, ale ogólnie, jako przykład. Dziewczyna nie ma sobie nic do zarzucenia.Latino odpowiadając na swoje pytanie podczas Puszki Pandory, a dotyczył ono "świętej trójcy" odpowiedział, że nie czuł się słabszy, nie będąc w tej grupie. Zaprzyjaźnił się Maćkiem i Chrisem tak po prostu. Bardzo dobrze mówi o kolegach. Nie samymi konfliktami i intrygami żyli uczestnicy. Niektórych połączyła przyjaźń. Najpiękniejsze przykłady takich relacji to Martyna i Blondino, Marietta i Viola oraz oczywiście miłość Marietty i Chrisa. W Hotelu Paradise dużo się działo i uczestnikom towarzyszyły różne emocje i uczucia, ale wrócili silniejsi i bogatsi w nowe znajomości.

Hotel Paradise: konflikty i przyjaźnie

Hotel Paradise FINAŁ: Wygrała miłość!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!