Hotel Paradise: Seksowny challenge królowej powrotów!

Hotel Paradise: Challenge Sandry!
Sandra została zwyciężczynią odcinka! Jej powrót do Hotelu Paradise został okrzyknięty najbardziej spektakularnym! Usiądźcie wygodnie i oglądajcie! Stylowa i roztańczona Sandra! Challenge na szóstkę, a u nas to nawet na SIÓDEMKĘ!

Sandra była jedną z barwniejszych postaci w programie! Jej wyjścia i wejścia dostarczały fanom Hotelu Paradise wielu emocji. Zasłynęła również z dbania o swoją urodę i niezliczonej ilości kosmetyków! Szeroko komentowane były również jej stroje i fryzury! Dzisiaj sytuacja niecodzienna, otóż sam Pan Lektor przygotował challenge dla Sandry. Zadaniem dziewczyny było założyć na siebie jak najwięcej ubrań i zatańczyć pamiętny, seksowny taniec, którego nauczyła się na Bali. Jak skomentowała to Martyna: "To idealny challenge dla Sandry!" Pan lektor wiedział, co robi!

Sandra poradziła sobie świetnie! Pierwsza część, czyli ubiór została skomentowana przez pomysłodawcę zadania następująco: "Nie do wiary! Ona nawet w wersji na cebulę zadbała o stylówkę!" To mówi wszystko! Mimo dużej ilości ubrań na sobie dziewczyna prezentowała się bardzo dobrze, a taniec...Było gorąco! Tańczyła, śpiewała i kusiła. Challenge na szóstkę, a u nas to nawet na SIÓDEMKĘ!

Sandra
Sandra

Sandra

Powroty Sandry były jak burza. Przychodziły z gwałtownie i niespodziewanie, wprowadzając wiele zamieszania. Ta dziewczyna była mocnym graczem. Czego obawiali się pozostali uczestnicy? Zobacz!Sandra była bardzo rozczarowana tym, że Maciek wybrał Olę, a nie ją. Chciała się trochę zemścić. Jej planem było dojść do finału u zgarnąć główną nagrodę! To miało utrzeć nosa Mackowi. Niestety plan się nie powiódł i Sandra szybko opuściła Hotel Paradise! Co by było, gdyby stało się inaczej? Jak potoczyłyby się losy programu, gdyby Matt wybrał ją i zyskał złoty bilet do finału? Możemy tylko gdybać... Kolejny odcinek już jutro o 20:00 w TVN 7!

Hotel Paradise: Plan Sandry!

Zobacz też:

Sexy challenge - musicie to zobaczyć! Hotel Paradise: Powrót z raju

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!