Hotel Paradise PRZED EMISJĄ W TV: Co Chrisowi nie podoba się w Marietcie?

Chris i Marietta
Hotel Paradise PRZED EMISJĄ: Chris i Marietta
Chris i Marietta nie odstępują się na krok. Czy jest jednak coś, co nie podoba się Chrisowi w obecnej partnerce? Zobacz!

Hotel Paradise dzisiaj o 20:00 w Siódemce!

Marietta pyta Chrisa, co mu się w niej nie podoba. Okazuje się, że jest taka jedna rzecz. Chłopakowi nie przeszkadza to, że Marietta kokietuje. Niestety, jeśli będzie chciał z nią być, to będzie musiał to tolerować, bo zdaniem dziewczyny, ona taka jest i już! Nie robi tego specjalnie, to przychodzi jej naturalnie.

Chrisowi nie spodobała się ta odpowiedź. To, że Marietta mówi, że nie robi tego specjalnie, świadczy o tym, że to robi. Hmm... Takie jest zdanie Chrisa. Czy para dojdzie do porozumienia, czy czeka nas wieczorem kolejna awantura? Nie możecie tego przegapić. Bądźcie z nami o 20:00 w Siódemce!Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?Maciek i Latino zostają singlami. W związku z tym postanowili trochę umilić sobie czas, wymyślając zabawy. Nie do końca zrozumiałe dla wszystkich uczestników. Łukasz i Szymon wprowadzą trochę zamieszania i w związku z ich powrotem pojawi się wiele pytań. Będą randki. Kto się ucieszy, a kto nie będzie skakał z radości? Czy te spotkania zmienią opinie pań na temat byłych uczestników? Jakie głosowanie wymyśli Klaudia? Czym będą się w nim kierować mieszkańcy Hotelu Paradise?

Chris i Marietta
Chris i Marietta

Chris i Marietta

Zobacz też:

Hotel Paradise: Co przed nami?

Hotel Paradise: Co przed nami?

podziel się:

Pozostałe wiadomości