Hotel Paradise 2: Miłość od pierwszego wejrzenia. Ania i Ivan opowiadają o swoim uczuciu

Ania i Ivan w Dzień Dobry TVN
Ania i Ivan w Dzień Dobry TVN
Ania i Ivan byli uczestnikami 2. edycji Hotelu Paradise. I chociaż nie wygrali programu, to - jak podkreślają - są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Ania i Ivan – miłość od pierwszego wejrzenia

- Przede wszystkim wygraliśmy siebie, miłość - mówi Ivan.- I to jest najpiękniejsze w tym wszystkim – dodaje Ania. Od kilku miesięcy tworzą szczęśliwy związek. Jak zgodnie podkreślają, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

- Też jestem w szoku, że to się zdarza. Zawsze słyszałam o miłości od pierwszego wejrzenia, ale to mnie dopiero pierwszy raz spotkało – zauważa uczestniczka programu. Dziewczyna wspomina, że Ivan był ostatnim mężczyzną, który przyjechał na Bali. Jak tylko przekroczył próg domu, od razu wiedziała, że to ten jedyny.

Hotel Paradise EXTRA: Ivan ma poważne plany wobec Ani?

Hotel Paradise EXTRA: Ivan ma poważne plany wobec Ani?

- Jak wchodziłem, Ania pierwsza wyciągnęła do mnie rękę. Popatrzyłem w jej oczy i pomyślałem "to jest dziewczyna, która będzie moją" (…) Od razu zaufałem spojrzeniu Ani i od razu się nią zająłem. Widziałem, że parę innych osób próbowało też ją zaatakować – opowiada Ivan.

Ania i Ivan
Ania i Ivan

Ania i Ivan

Historia miłości

- W samolocie, jak wracaliśmy z Bali, zaprosiłem Anię do siebie na kwarantannę. Spędziliśmy kwarantannę razem i od samego powrotu z Bali jesteśmy razem do dzisiaj – mówi Ivan.Prosto z Bali pojechali do Gdańska.- Wyleciałam na Bali, nawet nie wróciłam do domu, tylko zamieszkałam w Gdańsku. Musiałam wybrać między programem, a pracą w banku. Wybrałam program i mam teraz miłość, a praca myślę, że zawsze się znajdzie – wyznaje Ania.Na pytanie co dalej, dziewczyna odpowiada z uśmiechem, że każdy chciałby wiedzieć. Ivan tymczasem prosi fanów o cierpliwość. Jak mówi, o dalszych etapach ich związku będzie informował w odpowiednim czasie. Oświadczyny?

Czytaj więcej w Dzień dobry TVN

Kryzys w związku

Para ma za sobą również ciężkie chwile, które pamiętamy jeszcze z programu. Pojawienie się w raju Aty, mocno namieszało miedzy Ivanem i Anią. Ata nie ukrywała, że jednym z mężczyzn, który wpadł jej w oko, jest właśnie Ivan. Chociaż ten wielokrotnie podkreśl, że nie zostawi Ani, chemia między tą dwójką była bardzo wyczuwane. Ania szybko zauważyła, że zachowanie chłopaka się zmieniło i nie kryła swoich obaw.

Hotel Paradise 2: Kłótnia Ivana i Ani

Hotel Paradise 2: Kłótnia Ivana i Ani

Hotel Paradise 2: Ivan próbuje pogodzić się z Anią

Hotel Paradise 2: Ivan próbuje pogodzić się z Anią

podziel się:

Pozostałe wiadomości