Hotel Paradise: Puszka Pandory i challenge dla Adama!

Hotel Paradise: Puszka Pandory cz. I
Polska wersja balijskiej Puszki Pandory budzi nawet większe emocje niż ta z regularnych odcinków. Dlaczego? Bo nasi uczestnicy widzieli odcinki i teraz wiedzą o każdej małej intrydze.

Czas porozmawiać o konfliktach!

Ania miała okazję przeprosić Adama za swoje słowa. Przyznała, że żałuję tego, jak nazwała Adama. Viola i Latino rozstali się w ciężkiej atmosferze, ale dziś doszło do oficjalnego pojednanie. Maciek i Sandra też mieli sobie trochę do powiedzenia…

Lexi i Marietta

Dziewczyny również się dogadały. Lexi przyznała, że zachowała się nielojalnie. Marietta również powiedziała, że trochę przesadziła. Dziś łączy je fajna relacja.

Hotel Paradise: Puszka Pandory cz

Adam również miał szansę odnieść się do swoich konfliktów... Ostatecznie skończył Puszkę Pandory jako kciuk ;)

Pojawiło się również pytanie do Sandry, czy będąc w finale z Maćkiem rzuciłabym kulą. Odpowiedź okazała się dużym zaskoczeniem!

Hotel Paradise: Puszka Pandory cz

Challenge

Tego nie będziemy komentować, to trzeba zobaczyć.

Hotel Paradise: Piosenka Adama

Hotel Paradise - powrót z raju!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 12. odcinkowy spin-off programu! Wracamy do najbardziej emocjonujących momentów całego sezonu, a sami mieszkańcy komentują je prosto ze swoich domów. Przy okazji zobaczycie, jak wygląda ich życie po programie!

Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszce Pandory, jak również ciekawych zadań oraz wyzwań. Widzimy się od wtorku do piątku o 20:00 w TVN 7!

Odcinki dostępne są również w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości