Hotel Paradise: Najgorętsze momenty 37. odcinka!

Hotel Paradise: Pierwsza randka Chrisa i Marietty
Trwa ostatni tydzień w hotelu. Rajski finał już 17 kwietnia o 20:00 w Siódemce. Zobacz najważniejsze momenty 37. odcinka!

Gdzie oglądać "Hotel Paradise" online? Wszystkie odcinki oraz bonusy znajdziesz w player.pl >

Romantyczne chwile

Uczestnicy mieli okazję na chwilę odpocząć od emocji związanych z nadchodzącym finałem. Pary udały się na romantyczne randki. Dla niektórych był to pierwszy raz! Chris i Marietta są parą już od kilku tygodniu, ale nie mieli jeszcze nigdy okazji spędzić romantycznych chwil we dwoje.

Miłe chwile spędzili również Martyna i Latino...

Hotel Paradise: Romantyczne randki

Ola i Szymon mieli randkę ze szczypta adrenaliny. Para spędziła urocze chwile na łódce. Adam i Viola uczyli się nurkować... różnie im to wychodziło, ale ewidentnie zbliżyło ich to do siebie!

Eliminacje

Hotel Paradise: Eliminacje

Najbardziej emocjonującym elementem dnia było głosowanie. Każda para musiała wytypować związek, który najbardziej i najmniej zasłużył na finał. Marta i Chris mogli być spokojni. Tyle szczęścia już nie mieli Marta i Łukasz. Zobacz, kto na kogo zagłosował!

Hotel Paradise: Jak głosowali uczestnicy?

Ogromnym zaskoczeniem był głos Oli i Szymona przeciw Adamowi i Violi. Dziewczyny się przyjaźnią i wszyscy spodziewali się, że Ola będzie lojalna wobec koleżanki. Wygrała niechęć do Adama, czy to zwykła strategia?

Z programem pożegnali się Marta i Łukasz. Przegrali tylko jednym głosem z Szymonem i Olą.

Hotel Paradise: Marta i Łukasz odpadają!

Wielki finał już 17 kwietnia o 20:00 oczywiście w Siódemce.

podziel się:

Pozostałe wiadomości