Hotel Paradise: Czy Adam odejdzie z programu?!

Adam odejdzie z programu?
Po opuszczeniu Hotelu Paradise przez Olę, Adam powiedział, że odchodzi razem z nią!

Emocje nie stygną w Hotelu Paradise. Tu nic nie jest oczywiste! Ostatnie Rajskie rozdanie mocno namieszało! Z programu odpadły dwie dziewczyny. Decyzją Adama jedną z nich była to Lexi.

Zobacz, jak uczestnicy dobierali się w pary

Parę dni temu Sandra dostała tajemniczy list. Okazało się, że ma wytypować uczestniczkę, która opuści program, postawiła na Olę. Później tłumaczyła się z tej decyzji. Twierdziła, że jednym z argumentów były częste kłótnie, do których dochodziło miedzy Olą i Adamem. Czy to szczere słowa, a może dobrze przemyślana strategia?

Sojusz nie do rozbicia!

Adam wielokrotnie deklarował, że nie zostanie w hotelu bez swojej dotychczasowej partnerki. Para zawarła sojusz już pierwszego dnia. Pomimo częstych kłótni wydawało się, że ta strategia doprowadzi ich do finału. Adam bardzo podkreślał, że będzie lojalny i nie wybierze nikogo innego. Pozostali gracze również zdawali sobie sprawę z siły tego paktu. Może rozbicie tej pary, to była świetna strategia Sandry?

Tuż po ogłoszeniu przez Sandrę decyzji i wyeliminowaniu z gry Oli, Adam znów potwierdził swoją lojalność i zadeklarował gotowość do rezygnacji. Jednak zgodnie z regulaminem musi poczekać z decyzją jedną noc.

Ola poprosiła Adama, by został w grze. Chłopak wydawał się jednak nieugięty. Myślicie, że odejdzie? Zapytaliśmy Was o to na naszym Instagramie. 60% głosujących obstawia, że Adam pozostanie w raju.

Wszystko ostatecznie wyjaśni się w poniedziałek o 20:00 na antenie Siódemki!

Gdzie oglądać "Hotel Paradise"? Wszystkie odcinki oraz bonusy znajdziesz w player.pl >

podziel się:

Pozostałe wiadomości