Hotel Paradise

Hotel Paradise 6: Czas na najważniejszą Pandorę! Która para pożegna się z programem?

Hotel Paradise

Finałowy tydzień powoli dobiega końca. Przez uczestnikami najważniejsza i najtrudniejsza Pandora w całym sezonie. Dla kogo będzie to ostatni wieczór w programie?

Finałowy tydzień w Hotelu Paradise potrafi być bezlitosny. Na własnej skórze przekonali się o tym Hania z Dawidem oraz Gabrysia z Markiem, opuszczając bramy raju na chwilę przed finałem. Przed szóstką szczęśliwców, walczących dalej o swoje uczucia i wielką wygraną, kolejna dawka emocji. Czy zła passa miłosnych zawirowań w związku Magdy i Grzesia dobiegnie końca, czy raczej pojawią się nowe wątpliwości co do szczerości intencji?

Hotel Paradise 6: Najważniejsza Pandora sezonu cz. 2.
Hotel Paradise 6: Najważniejsza Pandora sezonu cz. 2.

Po tygodniach namiętności, gorących manewrów i chłodnej kalkulacji, nadszedł czas na jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu! Przed półfinalistami wieczór pełen rozliczeń, trudnych pytań i konfrontacji z byłymi mieszkańcami hotelu. Dowiemy się, czym kierowali się Angelika i Dave podczas ostatniej eliminacji, jakie uczucia żywią do siebie Monika i Mikołaj oraz która z dziewczyn czuje się wykorzystana przez Grzesia. Czy prawda i tym razem obroni się sama? Które z par dostaną kredyt zaufania oraz szansę na wielki finał, a kto opuści Hotel Paradise jeszcze tego wieczoru?

Hotel Paradise 6: Najważniejsza Pandora sezonu cz. 3.
Hotel Paradise 6: Najważniejsza Pandora sezonu cz. 3.

Oglądaj Hotel Paradise EXTRA w player.pl!

Pozostałe wiadomości