Hotel Paradise 2: Magda ma dość Kamila!

Hotel Paradise 2: Ostra awantura! Magda pokłóciła się z Kamilem
Rajskie rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Atmosfera w hotelu staje się coraz bardziej napięta.

Magda, Łukasz i Kamil mają zadecydować, która z dotychczasowych par nie będzie mogła ponownie połączyć się na Rajskim Rozdaniu. Przeprowadzenie rozmów z każdą z nich, ma im pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Magda postanawia zawrzeć sojusz z Łukaszem. Kamil to wyczuwa i daje mu wyraźnie znać, że lepiej aby nie zaczynał z nim wojny.

W trakcie zadania dochodzi też do ostrej wymiany zdań między Magdą i Kamilem. Dziewczyna ma go dość. W jej obronie stanął miedzy innymi Artur.

Hotel Paradise 2: Test par

Atą targają emocje. Wydaje się być lekko zagubiona. Uświadamia sobie, że niewinny flirt i wspólne wygłupy z Ivanem znaczą dla niej znacznie więcej niż przyjaźń. Czy zawalczy o swoje uczucie do niego? Jak zachowa się Ivan? Czy da sobie i Acie szansę na rozwinięcie relacji? Czy pozostanie w relacji z Anią?

Rozstanie Soni i Roberta wydaje się przesądzone. Od powrotu Magdy nie może się nią nacieszyć, a status ich znajomości zamienił się w oficjalny związek. Mogłoby się wydawać, że pojawienie się Łukasza może rozwiązać problem Soni i uratować ją przed odpadnięciem z programu. Jednak jego duża pewność siebie i natarczywość zniechęcą ją do niego. Adam i Dominika coraz bardziej zbliżają się do siebie. Czy ich kumpelska relacja ma szansę przerodzić się w coś więcej?

Hotel Paradise 2: Dominika i Adam dobrze się dogadują

Oglądaj w player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości