Hotel Paradise 2: Szokujące słowa Ivana. Odejście z programu uratuje jego związek?

Hotel Paradise: Rozmowa Sonii i Magdy
To Rajkie Rozdanie pokazało, że nikt nie może czuć się bezpieczny w Hotelu Paradise!

Tuż przed Rajskim Rozdaniem Sonia zasiała ziarno wątpliwości! Powiedziała Madzi, że gdyby nie jej powrót, to Robert z pewnością byłby nią zainteresowany. Dowodem miała być sytuacja tuż po ostatnim Rajskim, kiedy Sonia siedziała Robertowi na kolanach. W efekcie, Magdy pokłóciła się z Robertem. Jego zdaniem Sonia sam usiadła mu na kolanach, a on wcale sobie tego nie życzył. My na szczęście mamy kamery i wiemy jak było, ale komu uwierzy Magda? Ostatecznie ta sprzeczka nie miała wpływu na przebieg Rajskiego Rozdania, ale czy Magda zapomniała o słowach Sonii?

Decyzja trójki singli

Hotel Paradise 2: Kamil chciał zablokować Artura i Atę

Magda, Kamil i Łukasz mieli dziś wyjątkowy przywilej. Mogli zablokować jedną z par. Kamil zagłosował na Artura, by ten nie mógł podejść do Aty, ale był w mniejszości. Magda i Łukasz zdecydowali, że dziś wieczorem to Ivan nie będzie mógł stanąć za plecami swojej partnerki - Ani.

Hotel Paradise 2: Decyzj Magdy i Łukasza

Zauroczenie to za mało?

Hotel Paradise 2: Rajskie Rozdanie

W tej sytuacji do Ani podszedł Kamil, a Ivan postawił na Atę. I tu zaczynają się schody. Ata nie ukrywa, że poczuła coś do Ivana. Z drugiej strony, bardzo dobrze dogaduje się z Arturem i to on mógł zagwarantować jej pewną pozycję w hotelu. Ata zdawała sobie sprawę, że jeśli wybierze Ivana, ten wróci do Ani, a ona zostanie bez pary na kolejnym Rajskim Rozdaniu.

Ata też nie chciała rozbijać związku Ani, więc nie mogłaby nawet walczyć o utrzymanie pary z Ivanem. Strategicznie wybór wydawał się prosty, ale i tak pojawiły się łzy. Pierwszy raz w historii programu, ktoś został wyeliminowany przez osobę, która była nią zauroczona.

Szokujące słowa Ivana

Hotel Paradise 2: Odejście Ivan

Ivan wcale nie wydawał się smutny z powodu przegranej. To szokujące, bo opuszczał nie tylko raj, ale również Anię, z która planował związek po programie. Chłopak wyjaśnił, że Ata zakręciła mu w głowie, a do Ani nie czuję już tego samego, co na początku. Jednak nie chce rezygnować z dziewczyny i nadal planuje związać się z nią po zakończeniu programu. Odejście z raju to dla niego szansa, żeby wszystko na nowo poukładać sobie w głowie. To również szansa, by zapomnieć o Acie? Nam pozostaje trzymać kciuki i podziękować Ivanowi za te wspólne tygodnie.

Oglądaj Hotel Paradise w player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości