Hotel Paradise 2 EXTRA: Awantury i niewygodne konfrontacje! Tego nie było w TV!

Hotel Paradise EXTRA: Sprawa do wyjaśnienia
Trudno uwierzyć, że w Hotelu Paradise dzieje się jeszcze więcej! Mamy dla Was materiały EXTRA, których nie było w TV! O co kłócą się dziewczyny? Czy konfrontacje pomogą rozwiązać problem? Zobacz!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Robert w rozmowie z Magdą powiedział jej, że ma w programie rywala. Okazał się nim Łukasz. Ania i Sonia powiedziały w dżungli, że Łukasz od początku i teraz patrzy na Magdę i widać, że mu się podoba. Dziewczyna zwołała więc wszystkich zainteresowanych i chciała wyjaśnić sytuację. Sonia z Robertem w pewnym momencie mieli tak różne zdanie co do tego, kto i co mówił, że doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.Dominika chciała załagodzić sytuację między Anią i Magdą. Jak wiemy, te dwie dziewczyny są dla niej ważne w programie. Postanowiła, że przygotuje dla nich przestrzeń, by porozmawiały i wyjaśniły sobie wszystko, co powoduje nieprzyjazną atmosferę między nimi. Ania przyznała, że ma żal do Magdy, że ta sparowała jej byłego partnera Ivana z Atą. Magda z kolei twierdzi, że to program i nie musiała informować nikogo i uprzedzać o swojej decyzji, ani też nie czuje się winna. Widziała, jak bardzo Ata chce pójść na randkę z Ivanem i dała jej to.

Hotel Paradise EXTRA: Konfrontacja!

Przyszedł więc czas by wyjaśnić wszystko z Atą. Dziewczyna jak zawsze szczere i bez ogródek opowiedziała Ani jak to było z Ivanem. "Kumpelstwo" ją przerosło i pojawiło się uczucie. Chciała spędzać z jej chłopakiem czas, ponieważ świetnie się z nim bawiła. Obie przyznały, że Ivan był niezdecydowany i pewnie jeszcze nie raz zmieniłby zdanie. Ania nie ma żalu do koleżanki i nie będzie go mieć nigdy do żadnej kobiety. Jej zdaniem Ivan jest dorosły i wiedział, co robi. Czy po tych rozmowach wśród dziewczyn zapanuje spokój, zaufanie? A może to początek nowych konfliktów?

Hotel Paradise EXTRA: Ata i Ania w szczerej rozmowie

Zobacz też:

Hotel Paradise: Łukasz nie chce być z Sonią?!

podziel się:

Pozostałe wiadomości