Hotel Paradise 2: "Mógłbym zakochać się w takiej osobie jak Ata..."

Romantyczne chwile podczas rejsu
Hotel Paradise: Romantyczne wyznania Aty i Artura!
Dzisiaj będziemy świadkami romantycznych wyznań. Czy między Arturem i Atą powoli kiełkuje uczucie? Zobacz, co o sobie mówią! Obejrzyj przedpremierowe fragmenty dzisiejszego odcinka!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Ata i Artur nie wydawali się parą zakochaną w sobie. Co prawda chłopak wcześniej zwierzył się, że zauroczył się swoją partnerką, ale ona swoje uczucia ulokowała w innym chłopaku. Okazuje się jednak, że z czasem z wzajemnością doceniają siebie. Ata uważa, że jej partner jest bardzo odważny i czuje się przy nim bezpiecznie. Arturowi mówi, że uwielbia, jak on na nią patrzy. Chłopak nie pozostaje bierny. Mówi jej, że z minuty na minutę staje się piękniejsza. Stwierdza też, że mógłby zakochać się w takiej dziewczynie w życiu prywatnym!Komplementów Artura nie ma końca! Czują się ze sobą bardzo dobrze! Chłopak twierdzi, że miał dużo szczęścia, że w Hotelu Paradise pojawiła się Ata. Od początku zwróciła jego uwagę zarówno pod względem fizycznym, jak i charakteru. Dziewczyna uważa, że to, co jest między nimi, jest piękne! Docenia to, jak jest traktowana przez swojego partnera. Czuje się swobodnie i dobrze. Naprawdę miło jest przyglądać się ich rozmowie. Sprzyjają też okoliczności przyrody!

Hotel Paradise: Artur komplementuje Atę!

Hotel Paradise: Artur komplementuje Atę!

Ata również w rozmowie z Sonią nie zaprzecza, że Artur coraz bardziej się jej podoba i jej imponuje. Może potrzebują więcej czasu, aby się poznać? Kto wie, czy po programie nie będą razem... Na pewno jest między nimi dużo szczerości w stosunku do siebie, a to dobra podstawa, aby między nimi zrodziła się prawdziwa przyjaźń lub miłość!

Hotel Paradise: Ata i Sonia o Arturze

Hotel Paradise: Ata i Sonia o Arturze

Zobacz też:

Hotel Paradise 2: Druga konkurencja!

Hotel Paradise 2: Druga konkurencja!

podziel się:

Pozostałe wiadomości