15-minutowy wywiad z Mariettą Witkowską - zwyciężczynią programu "Hotel Paradise"! TYLKO U NAS

Marietta - pierwsza część wywiadu
Marietta Witkowska to szalona księgowa z Warszawy, która wygrała pierwszą polską edycję programu "Hotel Paradise". Oczywiście w duecie z Chrisem. Co u niej słychać? Obejrzyjcie nasz obszerny wywiad w 3 częściach, który przygotowała i poprowadziła Agnieszka Maćkowiak. Enjoy!

Bądźcie cały czas na bieżąco i obserwujcie nas Instagramie oraz na Facebooku.

DRUGA CZĘŚĆ WYWIADU

Co Marietta sądzi o drugiej finałowej parze - Latino i Martynie? Czy to była strategia czy zauroczenie? Jakie ma plany na przyszłość? Czy nadal zamierza mieszkać z Chrisem? Jaka jest jej przyszła teściowa? I w końcu - jak zamierza spożytkować sukces i swoją popularność? Tego dowiecie się w dwóch poniższych częściach naszego obszernego wywiadu.

Marietta - druga część wywiadu

TRZECIA CZĘŚĆ WYWIADY

Marietta - trzecia część wywiadu

Gdzie oglądać "Hotel Paradise" online? Wszystkie odcinki oraz bonusy znajdziesz w player.pl >

Obciachowy challenge

W pierwszy odcinku naszej dodatkowej serii "Hotel Paradise - Powrót z raju" Marietta i Chris zostali poddani próbie. Na oczach pozostałych uczestników musieli rozbić 10 jajek na swoich głowach. Żeby było bardziej obciachowo - niektóre z nich były na twardo. :p Zobaczcie ten pełen humoru materiał.

Hotel Paradise: Challenge

Kim jest Marietta Witkowska?

 • Wiek: 24 lata
  • Miasto: Warszawa
   Marietta
   Marietta

   Marietta

   W tygodniu księgowa. W weekendy imprezowiczka i spontaniczna organizatorka wyjazdów z przyjaciółmi. Uwielbia podróżować i poznawać inne kultury. Swój nadmiar energii wykorzystuje podczas treningów krav magi.

   Marietta Witkowska
   Marietta Witkowska

   Marietta Witkowska

   Jaka jest?

   Nie znosi obłudy, jeśli coś jej się nie podoba, mówi o tym prosto w twarz. Potrafi walczyć o mężczyznę, który jej się podoba, ale nie jest podrywaczką. Długo tkwiła w toksycznym związku i teraz, gdy się uwolniła, ma ochotę przeżyć coś szalonego. Dotychczas była w dwóch poważnych relacjach. Singielką jest od dwóch miesięcy. Z ostatnim partnerem rozstała się przez niezgodność charakterów.

   Hotel Paradise: Najzabawniejsze teksty Pana Lektora!

   Marietta Witkowska - wideo wizytówka

   "Hotel Paradise - Powrót z raju" gdzie i kiedy oglądać?

   Codziennie od wtorku do piątku o 20:00 w Siódemce będziecie mogli obejrzeć premierowe odcinki pełne rywalizacji, romansów oraz namiętnych chwil pomiędzy mieszkańcami rajskiego hotelu.

   W Player.pl czekają na Was dodatkowe materiały

   Źródło zdjęcia głównego: TVN

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości