Wywiad z finalistami, dodatkowe sceny oraz zaskakujące słowa Latino - Hotel Paradise ODCINEK SPECJALNY!

Hotel Paradise - odcinek specjalny
Hotel Paradise - odcinek specjalny
Źródło: TVN
Za nami ODCINEK SPECJALNY. Jakie to były emocje! Wywiad z finalistami, breaking news dotyczący Blondino oraz On... Pan Lektor. Klasa sama w sobie. Zobaczcie sami.

Hotel Paradise: Najzabawniejsze teksty Pana Lektora!

Pan Lektor i Klaudia znów razem!

Oczywiście tylko na naszej antenie. W życiu prywatnym mają swoje odrębne rodziny. Zobacz, jak błyskotliwie i zabawnie skomentowali zakończenie pierwszej polskiej edycji programu. Czym zaskoczył ich "Hotel Paradise", a może czym rozczarował? Zobaczcie pierwszy fragment odcinka specjalnego!

Martyna i Blondino - układ czy uczucie?

Ta para dotarła aż do finału. Jednak wielu im zarzucało, że tak naprawdę trzymają się siebie, bo tak jest bezpiecznie. Asekuranctwo czy taktyka? Wątpliwości zdaje się rozwiewać

Bądźcie cały czas na bieżąco i obserwujcie nas Instagramie oraz na Facebooku.

Gdzie oglądać "Hotel Paradise" online? Wszystkie odcinki oraz bonusy znajdziesz w player.pl >

Finał, który miał się nie odbyć!

Wiecie, że niewiele zabrakło, żeby finał pierwszej polskiej edycji programu się nie odbył?! Wszystko przez szaloną burzę, jaka rozpętała się w czasie finałowego dnia nagrań. Jednak z pomocą przybyła... balijska Pani Wiedźma. Na całe szczęście kładła się późno spać, bo dopiero o 1:00 w nocy. I do tej właśnie była w stanie powstrzymać ulewę. Można wierzyć lub nie. Ale zadziało. Zobaczcie sami, jak wspomina to Pan Lektor i Klaudia.

„Hotel Paradise – Powrót z Raju” w Siódemce już od 28 kwietnia!

To nadal nie wszystko!

Jak wygląda życie uczestników po powrocie do Polski? Czy to jedyny związek, który przetrwał po programie? Jak potoczyły się losy pozostałych uczestników? Czy są sprawy, które działy się w Hotelu Paradise, a wciąż nie zostały załatwione? Na te i wiele innych pytań widzowie poznają odpowiedzi już od 28 kwietnia w programie „Hotel Paradise – Powrót z Raju”.

W 12 odcinkach specjalnych pojawią się najlepsze i najbardziej emocjonujące momenty całego sezonu, a sami mieszkańcy Hotelu będą mieli okazję się do nich odnieść i skomentować. Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszce Pandory, jak również ciekawych zadań oraz wyzwań. Całość zostanie zrealizowana online z domów naszych uczestników.

Hotel Paradise – Powrót z Raju” emisja od 28 kwietnia, od wtorku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości