Hotel Paradise: Najważniejsze momenty 33. odcinka!

Uczestnicy
Hotel Paradise: Męska rywalizacja!
Męska rywalizacja, Puszka Pandory i nowe intrygi! Co jeszcze wydarzyło się w 33. odcinku? Sprawdźcie!

Ola i Martyna na brak adoratorów nie mogą narzekać. Teraz to one wybierają. Łukasz rywalizuje z Blondino o względy Martyny, a Szymon z Maćkiem walczą o Olę.

Każdy z panów miał obmyśloną strategię. Wszystkie chwyty dozwolone, nawet kabanosy... Tak, Szymon postanowił zdobyć względy Martyny małym kabanoskiem. Zapowiadała się katastrofa, ale plan poskutkował. Gorzej szło Łukaszowi, który nie miał sprzymierzeńców w hotelu.

Nowe zadania

Klaudia postanowiła trochę namieszać i zorganizowała zawody dla panów. Rywalizacja była bardzo zacięta! Chłopcy dali z siebie wszystko, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrał Łukasz, co zmartwiło większość mieszkańców. Klaudia nie zdradziła jaka jest nagroda. Zaczęły się spekulacje...

Hotel Paradise: Finał męskiej rywalizacji!

Hotel Paradise: Finał męskiej rywalizacji!

Puszka Pandory

To nie koniec emocji! Puszka Pandory zawsze wywołuje spore zamieszanie w hotelu. Sporo pytań dotyczyło relacji Oli z Szymonem i Maćkiem. Który z chłopaków jest jej bliższy? Nic tu nie jest oczywiste. Latino również usłyszał sporo pytań. Miło nie było...

Hotel Pradise: Puszka Pandory

Hotel Pradise: Puszka Pandory

Wszyscy zachodzili w głowę, jaką nagrodę otrzyma Łukasz. Watro było walczyć! Łukasz może wybrać immunitet lub przywrócić do programu Martę.

Hotel Paradise: Nagroda dla Łukasza!

Hotel Paradise: Nagroda dla Łukasza!

Pozostali uczestnicy poczuli zagrożenie! O swój los martwi się najbardziej Martyna, która nie przepada za Łukaszem i za wszelką cenę nie chce być z nim w parzę. Wszyscy zaczęli obmyślać pan, jak przekonać Łukasza, by przywrócił Martę. Atmosfera zrobiła się baaardzo gęsta! Jaką decyzję podejmie Łukasz? Dowiemy się już jutro o 20:00 w Siódemce!

Co jeszcze działo się w hotelu?

Romantyczna ceremonia picia kakao - smak nie przypadł do gustu wszystkim, a inni mieli problem ze zlokalizowaniem własnego serca... ;)

Hotel Paradise: Ceremonia

Hotel Paradise: Ceremonia

Gdzie oglądać "Hotel Paradise" online? Wszystkie odcinki oraz bonusy znajdziesz w player.pl >

podziel się:

Pozostałe wiadomości