Dawid Woliński o karierze Klaudii El Dursi!

Top Model: Dawid Woliński
Top Model: Dawid Woliński
Klaudia El Dursi pierwszy raz w historii "Top Model" zdobyła "złoty bilet". Jurorzy byli zachwyceni jej urodą i energią. Od zeszłego roku jest prowadzącą program Hotel Paradise. Co o jej karierze myśli Dawid Woliński?

Dawid Woliński uwielbia modę, projektuje fantastyczne suknie. Jego kreacje kochają gwiazdy. Projektant jest jednym z najlepiej ubranych mężczyzn w polskim show-biznesie. Przywiązuje dużą wagę do swoich stylizacji, które są zawsze przemyślane w każdym szczególe. Zasiada również w jury programu Top Model razem z Joanną Krupą, Marcinem Tyszką i Katarzyną Sokołowską.

Klaudia El Dursi wzięła udział w jednej z edycji "Top Model". W programie radziła sobie bardzo dobrze, dotarła aż do półfinału. Była najstarszą uczestniczką, jest mamą dwóch synów. Największe marzenie Klaudii to udział w pokazie Victoria’s Secret. Pierwszy raz w historii "Top Model" zdobyła "złoty bilet". Jurorzy byli zachwyceni jej urodą i energią.

Dawid Woliński w rozmowie powiedział, że rola prowadzącej to dla Klaudii El Dursi to jedyna droga, w której może się rozwinąć. Jego zdaniem to bardzo piękna i atrakcyjna kobieta, ale nie modelka na wybieg. Czasami przeciętnej urody dziewczyny błyszczą na wybiegu, a te, które wydają się bardzo atrakcyjne, wypadają na nim gorzej.Klaudia zdaniem projektanta wykorzystała swoją szansę. Uważa, że jej rola prowadzącej Hotel Paradise jest ogromnym sukcesem.

Zobacz też:

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise!

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise!

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości