TYLKO U NAS: Co znajdzie się na płycie Latino i kiedy będziemy mogli usłyszeć pierwszy singiel?

Breaking News - Latino
Breaking News - Latino
Źródło: TVN
Latino dał się poznać jako szalony i spontaniczny mieszkaniec naszego hotelu. Tym razem poszedł na całość. W czasie wywiadu dla nas zdradził, że... planuje nagrać płytę. Poznajcie szczegóły!

Hotel Paradise: Najzabawniejsze teksty Pana Lektora!

Breaking news
Breaking news
Źródło: TVN

Breaking news

Roztańczony ale i rozśpiewany

W czasie wywiadu z finalistami, który poprowadził Pan Lektor i Klaudia El Dursi, Latino zdradził, że nagrywa płytę. Pierwsze efekty powinniśmy usłyszeć już niebawem. W ciągu najbliższego miesiąca ukazać się ma pierwszy singiel. Jaki to będzie gatunek muzyczny? Oczywiście że LATINO. Ksywka zobowiązuje. To mają być rytmy, które porwą Was do tańca. Co z tego wyjdzie, zobaczymy na dniach. Trzymajcie kciuki za powodzenie tej szalonej misji!

„Hotel Paradise – Powrót z Raju” w Siódemce już od 28 kwietnia!

To nadal nie wszystko!

Jak wygląda życie uczestników po powrocie do Polski? Czy to jedyny związek, który przetrwał po programie? Jak potoczyły się losy pozostałych uczestników? Czy są sprawy, które działy się w Hotelu Paradise, a wciąż nie zostały załatwione? Na te i wiele innych pytań widzowie poznają odpowiedzi już od 28 kwietnia w programie „Hotel Paradise – Powrót z Raju”.

W 12 odcinkach specjalnych pojawią się najlepsze i najbardziej emocjonujące momenty całego sezonu, a sami mieszkańcy Hotelu będą mieli okazję się do nich odnieść i skomentować. Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszce Pandory, jak również ciekawych zadań oraz wyzwań. Całość zostanie zrealizowana online z domów naszych uczestników.

Hotel Paradise – Powrót z Raju” emisja od 28 kwietnia, od wtorku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości