Hotel Paradise: Gorąca Ata w stroju kąpielowym w środku zimy!

Ata
Hotel Paradise: Q&A z Atą!
Ata — zwyciężczyni II edycji Hotelu Paradise udostępniła na Instagramie zdjęcie, które zaskoczyło fanów! Zobacz!

Hotel Paradise dostępny w player.pl!

Ata to dusza towarzystwa, nieznosząca nudy! Prawdziwa miłość? Tak, ale do zwierząt. Na ulicy nie przejdzie obojętnie obok żadnego psa. Jej pewność siebie, szaleństwo i poczucie humoru sprawia, że jest otwarta na nowe znajomości oraz świat. A jej serdeczność i ogromny dystans do otaczającego świata działa jak magnes, który przyciąga do niej coraz to większe grono ludzi. Uwielbia spontany na każdej płaszczyźnie, podróże i motoryzację. Uczestniczka Hotelu Paradise udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym w środku zimy. Jak widać niestraszny jej mróz i śnieg! Zobacz!

II edycję Hotelu Paradise wygrali Ata i Artur, którzy przeszli ścieżkę lojalności nie rozbijając kuli! Długie tygodnie spędzone na Bali były nie tylko rajskimi wakacjami, ale też miłosną grą, która momentami była bezlitosna.Artur pojawił się w Hotelu Paradise pierwszego dnia, ale pierwsze chwile spędził za barem. Jego wejście zaskoczyło wszystkich. Na swoją partnerkę wybrał Dominikę. Od razu między nimi zaiskrzyło. Spędzili cudowne chwile w raju i namiętną noc. Wszystko wskazywało na to, że wspólnie zamierzają wygrać program, a to, co jest między nimi, nabiera rozpędu. Zapowiadało się na wielką miłość. Niestety z każdym dniem uczucie gasło... Wspólnie wygrali konkurencję na plaży i mogli wyeliminować z programu jedną osobę. Był to Bartek. Od tego momentu między nimi zrobiło się naprawdę niedobrze. Jakiś czas później w Hotelu Paradise pojawiła się Ata!

Ta dziewczyna zawróciła w głowie wszystkim mężczyznom w Hotelu Paradise. Piękna, pewna siebie i zabawna, rozkręciła towarzystwo już pierwszego wieczoru. Zauroczony nią Artur zakończył związek z Dominiką. Ata wraz z dziewczynami wzięła udział w konkurencji na przeciąganie liny. Wygrała dwa razy i mogła wybrać czy z Arturem, czy z Ivanem chce zamieszkać w sypialni. Wybrała Artura! Nie był to związek na początku oparty na wielkim uczuciu. Wydawało się, że bardzo szybko się skończy. Ata nie ukrywała, że Ivan skradł jej serce. Posłuchała jednak głosu rozsądku i pozostała lojalna pierwszemu partnerowi. Z czasem chyba oboje zaczęli się do siebie przekonywać. Po wielu dniach, w których byli wystawiani na próby, walcząc w konkurencjach, doszli razem do ścisłego finału, a następnie decyzją uczestników stanęli na ścieżce lojalności! Żadne z nich nie rozbiło kuli, udowadniając wszystkim, że ich przyjacielska relacja jest prawdziwa!

Ata
Ata

Ata

Zobacz też:

Hotel Paradise 2: Ata i Artur zwycięzcami II edycji!

Hotel Paradise 2: Ata i Artur zwycięzcami II edycji!

podziel się:

Pozostałe wiadomości