Efekt Domina PRZED EMISJĄ W TV: Jasna komunikacja w związku, to podstawa!

Efekt Domina: Polska
Z mitami na temat niepełnosprawności walczy Sebastian – sparaliżowany w 95 procentach kierowca wyścigowy i przebojowy założyciel Fundacji Avalon.
Efekt Domina: Polska
Efekt Domina: Polska

Efekt Domina: Polska

W kolejnym odcinku „Efektu Domina” Dominika Kulczyk, wraz z działającą w Polsce Fundacją Avalon, udowodni, że najwyższy czas obalić ten stereotyp i przełamać myślowe schematy. Tak, jak z uśmiechem i mnóstwem energii, robią to kobiety z niepełnosprawnościami ruchowymi: Joanna – z gracją poruszająca się na wózku świeżo upieczona mama, czy też Marta – wyzwolona, rozbrajająca uśmiechem dziewczyna z dziecięcym porażeniem mózgowym, która nie boi się własnej seksualności i kobiecej siły.

Oglądaj Efekt Domina w player.pl!

Poprzez projekty Sekson czy Avalon Extreme, fundacja Sebastiana motywuje osoby z niepełnosprawnościami do czerpania radości z seksu, macierzyństwa, sztuki czy sportu i zachęca do wejścia w świat na równych zasadach. Jednocześnie zachęca też świat, czyli nas wszystkich, do większego otwarcia i do odrzucenia szkodliwych tabu. Tabu, o które codziennie rozbijają się osoby z niepełnosprawnościami w tak naturalnych sytuacjach, jak randka, ciąża, wizyta u ginekologa czy opieka nad własnym dzieckiem. Kulczyk Foundation wspiera projekt Sekson, który koncentruje się na tym, by pokazać, iż dla niepełnosprawnych seks i rodzicielstwo są tak samo ważne, jak dla pełnosprawnych.

"Bez hamulców" - nowy odcinek Efektu Domina już w niedzielę o 11:30!

podziel się:

Pozostałe wiadomości