Dorota Szelągowska nominowana do TeleKamer Tele Tygodnia 2020!

Dorota Szelągowska: Telekamery 2020
Dorota Szelągowska: Telekamery 2020
"Jej promienny uśmiech sprawia, że remont staje się przyjemnością! Aranżując wnętrza, zmienia życie (...)"- czytamy w uzasadnieniu przyznania jej kolejnej nominacji do TeleKamer Tele Tygodnia 2020.

Dorota Szelągowska po raz drugi została nominowana w kategorii Osobowość Telewizyjna. Prowadząca "Domowe rewolucje" oraz w HGTV m.in. program "Dorota inspiruje" pierwszy raz otrzymała nominację do TeleKamer (w tej samej kategorii) w ubiegłym roku i od razu wygrała!

Przypomnijmy, Dorota Szelągowska karierę telewizyjną zaczynała w wieku 18 lat - wygrała casting i została jedną z prowadzących program TVP dla młodzieży "Rower Błażeja". Po krótkiej przerwie spowodowanej narodzinami syna zaczęła prowadzić program "Pytanie na śniadanie". Potem na pewien czas odeszła z telewizji i poświęciła się projektowaniu wnętrz. Współpracowała z "Dzień Dobry TVN" - tam została zauważona i dostała własny program w TVN Style "Dorota was urządzi". Widzowie pokochali ją i jej metamorfozy, a jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Prowadziła "Polowanie na mieszkanie", "Polowanie na kuchnie", "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej", a obecnie w HGTV można ją oglądać w "Domowych rewolucjach" (właśnie zakończyła się 4. edycja) i w "Dorota inspiruje" (trwają nagrania do 3. edycji).

Głosujcie na Dorotę Szelągowską TUTAJ!!!

Dorota Szelągowska aranżuje małe mieszkanie w "Domowych rewolucjach"

Dorota Szelągowska i jej pomysł na wiatrak DIY

Wszystkie odcinki "Domowych rewolucji" zobaczycie tutaj!

Koszt sms:

podziel się:

Pozostałe wiadomości