Dorota Szelągowska nominowana do TeleKamer Tele Tygodnia 2020!

Dorota Szelągowska: Telekamery 2020
Dorota Szelągowska: Telekamery 2020
"Jej promienny uśmiech sprawia, że remont staje się przyjemnością! Aranżując wnętrza, zmienia życie (...)"- czytamy w uzasadnieniu przyznania jej kolejnej nominacji do TeleKamer Tele Tygodnia 2020.

Dorota Szelągowska po raz drugi została nominowana w kategorii Osobowość Telewizyjna. Prowadząca "Domowe rewolucje" oraz w HGTV m.in. program "Dorota inspiruje" pierwszy raz otrzymała nominację do TeleKamer (w tej samej kategorii) w ubiegłym roku i od razu wygrała!

Przypomnijmy, Dorota Szelągowska karierę telewizyjną zaczynała w wieku 18 lat - wygrała casting i została jedną z prowadzących program TVP dla młodzieży "Rower Błażeja". Po krótkiej przerwie spowodowanej narodzinami syna zaczęła prowadzić program "Pytanie na śniadanie". Potem na pewien czas odeszła z telewizji i poświęciła się projektowaniu wnętrz. Współpracowała z "Dzień Dobry TVN" - tam została zauważona i dostała własny program w TVN Style "Dorota was urządzi". Widzowie pokochali ją i jej metamorfozy, a jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Prowadziła "Polowanie na mieszkanie", "Polowanie na kuchnie", "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej", a obecnie w HGTV można ją oglądać w "Domowych rewolucjach" (właśnie zakończyła się 4. edycja) i w "Dorota inspiruje" (trwają nagrania do 3. edycji).

Głosujcie na Dorotę Szelągowską TUTAJ!!!

Dorota Szelągowska aranżuje małe mieszkanie w "Domowych rewolucjach"

Dorota Szelągowska i jej pomysł na wiatrak DIY

Wszystkie odcinki "Domowych rewolucji" zobaczycie tutaj!

Koszt sms:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!