PRZED EMISJĄ W TV! Czy to będzie pierwsza Domowa rewolucja Szelągowskiej, która się nie uda?!

Domowe rewolucje
Zobaczcie fragment pierwszego odcinka najnowszej serii programu Domowe rewolucje. Miny ekipy remontowej nie zwiastują nic dobrego. Co na to Dorota Szelągowska?

Już w niedzielę o godz.11.00 emisja pierwszego odcinka najnowszej serii programu "Domowe rewolucje". Przed ekipą nie łatwy remont! Czy uda im się przeprowadzić rewolucję? Jakie problemy napotkają na drodze? Zobaczcie już teraz fragment przedpremierowy.

Mały metraż oznaczać mógłby szybki i łatwy remont. Nic bardziej mylnego. Jedyny pokój w tym mieszkaniu współdzielą Beata i jej siedemnastoletni syn Miłosz. Zgodnie przyznają, że jest im nieco ciasno, ale bardziej niż większego metrażu brakuję im intymności. Brak własnego kąta uniemożliwia zapraszanie gości, uczenie się czy zwyczajny odpoczynek. Na szczęście ekipa „Domowych rewolucji” przybędzie na ratunek. W tym 26 metrowym mieszkaniu stoczy się zacięta walka o każdy centymetr. Czy Dorocie Szelągowskiej uda się stworzyć projekt, który powiększy to wnętrze i uwzględni odrębną strefę dla każdego z domowników?

"Domowe rewolucje" - emisja już w niedzielę o godz. 11.00!

Źródło zdjęcia głównego: screen

podziel się:

Pozostałe wiadomości