"40 kontra 20": premiera już dziś o 20:00 na antenie TVN7! Przedstawiamy wszystkich uczestników.

40 kontra 20 fot 1
40 kontra 20 fot 1
Widzowie telewizyjnej Siódemki już dziś będą mogli zobaczyć premierowy odcinek najgorętszego programu randkowego tego lata. Przedstawiamy dwanaście wyjątkowych uczestniczek oraz dwóch szarmanckich dżentelmenów.

ANNA JACUŃSKA

40 kontra 20: ANNA JACUŃSKA
40 kontra 20: ANNA JACUŃSKA

40 kontra 20: ANNA JACUŃSKA

Pracuje w fundacji, która wspiera przedsiębiorców. Kocha jogę i pilates. W przyszłości chciałaby otworzyć szkole jogi i rozwoju ciała połączoną z budowaniem własnej świadomości. Jest bardzo wytrwała i zdeterminowana, uwielbia podróże. Od wielu lat uprawia jogę ashtanga, w której łączy rozwój ciała, ducha z rozwojem mentalnym. Pasjonują ją podróże z plecakiem po świecie. Sama o sobie mówi, że "jest stonowana i grzeczna", ale znajomi postrzegają ją wręcz przeciwnie. Nie zamyka się jeśli chodzi o wiek partnera, czeka na motyle w brzuchu!

BEATA DETHLOFF

40 kontra 20: BEATA DETHLOFF
40 kontra 20: BEATA DETHLOFF

40 kontra 20: BEATA DETHLOFF

Lekarz medycyny estetycznej I ANTI-AGING (medycyna przeciwstarzeniowa). Ufają jej znane gwiazdy w Polsce, z którymi teraz się przyjaźni. Prowadzi dwie kliniki. Do wszystkiego doszła sama i to jest jej największą dumą. Kocha swoje dzieci dla których jest w stanie zrobić wszystko. Praca jest dla niej pasją. Prywatnie – ciepła i pomocna, wrażliwa na krzywdę innych. Promuje zdrowy styl życia i sama żyje zgodnie z jego zasadami, m.In. stosuje dietę zgodną z DNA oraz regularnie uprawia sport. W wolnych chwilach czyta, spędza czas z córkami, spotyka się z przyjaciółmi, a także medytuje i podróżuje. Jako swoje największe zalety wymienia: odwagę, wizjonerstwo, determinację, pracowitość i życie zgodne z wartościami takimi jak miłość, przyjaźń, empatia.

GOSIA JURASZ

40 kontra 20: GOSIA JURASZ
40 kontra 20: GOSIA JURASZ

40 kontra 20: GOSIA JURASZ

Gosia fotografią zajęła się kilka lat temu, jest całkowitym samoukiem. Od początku dążyła do tego by jej prace miały swój własny rozpoznawalny styl, który można określić foto-malarstwem. Urodziła się w Krakowie, ale przez długi czas działała fotograficznie na Dolnym Śląsku. Ma dwójkę dzieci, jest ich przyjaciółką i stara się z nimi dużo rozmawiać, tak jak jej mama z nią. Oprócz pracy nad zdjęciami lubi spotykać się z koleżankami, bywać na eventach, szukać inspiracji. Lubi siebie za to, że z własnych błędów potrafi wyciągać wnioski dzięki czemu zmieniła się w osobę, z której jest zadowolona. Lubi poznawać ludzi i dzięki nim uczy się podejścia do wielu spraw.

IZABELA SOPORA

40 kontra 20: IZABELA SOPORA
40 kontra 20: IZABELA SOPORA

40 kontra 20: IZABELA SOPORA

Przedsiębiorcza, odważna, pewna siebie kobieta. Prowadzi lunch bar w Krakowie oraz firmę zajmującą się architekturą wnętrz. Wraz z byłym mężem, Hiszpanem, założyła i rozwinęła studio tatuażu – swego czasu jedno z bardziej znanych miejsc w Krakowie. Przez lata mieszkała we Włoszech, gdzie zajmowała sie organizacją wydarzeń turystycznych. Szuka mężczyzny z klasą, ujmującego i otwartego mentalnie.

KAMILA CHOJNACKA

40 kontra 20: KAMILA CHOJNACKA
40 kontra 20: KAMILA CHOJNACKA

40 kontra 20: KAMILA CHOJNACKA

Była cheerleaderka Reprezentacji Polski w siatkówce. Mieszka w Gdańsku. Jest w trakcie studiów magisterskich z zarządzania. W wolnych chwilach kocha tańczyć latino. Jest otwarta, pewna siebie i uwielbia poznawać nowych ludzi, a siedzenie w domu oznacza dla niej tracenie młodości. Rodzina i zdrowie bliskich są dla niej najważniejsze. U mężczyzn ceni pewność siebie, pasje i odpowiedzialność. Jej sposób myślenia nie pozwala jej skupiać się na negatywach. Woli afirmować każdy dzień by go pięknie przeżyć.

KINGA ZAPADKA

40 kontra 20: KINGA ZAPADKA
40 kontra 20: KINGA ZAPADKA

40 kontra 20: KINGA ZAPADKA

Od sześciu lat mieszka na stałe w Warszawie, gdzie kończy studia prawnicze. Jest bardzo ambitna, pracowita i zdecydowana. Niedawno zaczęła rozwijać swoje kolejne wielkie marzenie: markę bieliźnianą. Kocha realizować swoje cele. Najważniejsza jest dla niej lojalność i szczerość. Nigdy nikogo nie udawała, nie próbowała się przypodobać. Zawsze szczerze i otwarcie głosi swoje przekonania i poglądy. Wszystko z zachowaniem zasad kultury i nie obrażając przy tym innych osób. Ceni również siebie za cechy charakteru, które w dzisiejszych czasach są bardzo rzadko spotykane: wrażliwość, empatia, chęć pomocy innym, wierność.

MAGDA CHAJKO

40 kontra 20: MAGDA CHAJKO
40 kontra 20: MAGDA CHAJKO

40 kontra 20: MAGDA CHAJKO

Z zawodu dziennikarka, ale obecnie prowadzi swoją działalność i świadczy usługi z zakresu administracji i prowadzenia biura. Organizuje również małe przyjęcia. Mama trójki dzieci. Jej marzenie to być szczęśliwą i żyć w zgodzie ze sobą oraz widzieć szczęście swoich bliskich. Kocha góry i wakacje na campingu. Mieszka w Warszawie. Jej najważniejsze cechy charakteru to naturalność, opiekuńczość, pozytywna energia oraz odwaga. Za co lubi siebie – za to, że może na siebie liczyć.

MARLENA KOSIEC

40 kontra 20: MARLENA KOSIEC
40 kontra 20: MARLENA KOSIEC

40 kontra 20: MARLENA KOSIEC

Pracuje jako położna w dwóch szpitalach. Odebrała ponad setkę porodów! Jest energiczną kobietą, kocha życie i ludzi. Uwielbia aktywność sportową - biega, tańczy, jeździ na nartach, spaceruje nad ukochanym morzem. Uczestniczy w różnych akcjach charytatywnych. Lubi jak coś się dzieje, kiedy ma przy sobie ludzi i przyjaciół. Stara się mieć uśmiech każdego dnia, nie wie co to nuda. Ma wiele koleżanek z którymi spędza czas. Chciałaby nauczyć się tańczyć tango i zwiedzić Australię! Zawsze dąży do celu. Nigdy się nie poddaje. Jest wrażliwa i romantyczna.

MARTA MAZURKIEWICZ

40 kontra 20: MARTA MAZURKIEWICZ
40 kontra 20: MARTA MAZURKIEWICZ

40 kontra 20: MARTA MAZURKIEWICZ

Marta mając 14 lat wyprowadziła się z rodzicami do Manchesteru. Absolwentka prawa. Kocha podróże. Mówi o sobie, że jest uczynna, lojalna i kochająca. Z drugiej strony ma cechy typowej jedynaczki – zawsze musi dostać to, czego pragnie! Uroczo wplata angielskie słówka w swoje wypowiedzi. Jest pewna siebie. Jak sama mówi - nigdy nie nakłada na siebie “filtrów”! Jest sobą! Jest wieczną singielką - „kręcą mnie footballersi, w typie bad boy, ale tacy never nie będę mieć dziewczyny”.

OLIWIA KRZEMIŃSKA

40 kontra 20: OLIWIA KRZEMIŃSKA
40 kontra 20: OLIWIA KRZEMIŃSKA

40 kontra 20: OLIWIA KRZEMIŃSKA

Wschodząca gwiazda TIKTOK'a, która na tej platformie zdobyła już ponad 1.5 mln polubień! Zwariowana, ambitna i ciekawa świata. Naturalna piękność. Studentka kosmetologii. Jej pasją jest wrotkarstwo, dzięki czemu utrzymuje wciąż świetną sylwetkę. Jej ideał partnera, którego nieustannie szuka, to wysportowany i zdecydowany mężczyzna. Za co siebie lubi? Za spontaniczność, odwagę i zachłanność na życie. Te cechy doprowadziły ją do wielu pięknych miejsc i wspomnień na całe życie.

PATRYCJA RODAK

40 kontra 20: PATRYCJA RODAK
40 kontra 20: PATRYCJA RODAK

40 kontra 20: PATRYCJA RODAK

Na co dzień pracuje w Londynie w sklepie Chanel. Jest także makijażystką, stylistką i modelką. Jeszcze kilka lat temu podpisywała kontrakty na zagraniczne wyjazdy związane z modelingiem. Ukończyła szkołę ekonomiczną oraz szkołę make-up'u i stylizacji. Interesuje się modą, projektowaniem ubioru oraz makijażem artystycznym. W wolnych chwilach kocha jeść! A także podróżować. Sama nie wie, od jakiego czasu jest singielką, bo jak twierdzi "szczęśliwi czasu nie liczą". Jej ideał partnera to inteligentny, empatyczny, pracowity mężczyzna. Wiek nie ma większego znaczenia. Cel w życiu: pracować dla siebie i być niezależną.

PAULA MIGAS

40 kontra 20: PAULA MIGAS
40 kontra 20: PAULA MIGAS

40 kontra 20: PAULA MIGAS

Pilot wycieczek, tłumacz i nauczyciel języka włoskiego i hiszpańskiego , nauczyciel tańca. Paula to kobieta wielu twarzy. Ambitna i pewna siebie. Żyje między Polską, Francją, Włochami i Portugalią. Mówi w 5 językach. Jest tancerką i choreografką – w jej żyłach płynie afro, twerk i dancehall. Zimą zaszywa się w górach i szusuje na snowboardzie. Jak sama mówi nie ma marzeń. Ma cele które realizuje. A najważniejsza jest dla niej rodzina i wierność sobie i swoim przekonaniom. Lubi siebie za poczucie humoru, dystans do samej siebie i otaczającego ją świata.

BARTEK ANDRZEJCZAK

Bartek Andrzejczak
Bartek Andrzejczak

Bartek Andrzejczak

Bartosz mieszka na stałe w Berlinie. Jest towarzyski, otwarty, bezpośredni. Studiował biotechnologię, ale gdy poczuł, że nie jest to do końca jego wymarzony kierunek - zrezygnował. Pracuje jako model, trener tenisa oraz ma za sobą debiut aktorski. Grał główną rolę w popularnej niemieckiej telenoweli. Aktualnie studiuje na kierunku aktorskim i w tej dziedzinie chce się rozwijać. W 2019 roku brał udział w konkursie Mister Polski, gdzie zdobył tytuł II vicemistera. Jego pasje to sport i podróże. Pływa na desce, uwielbia tropikalne plaże i spontaniczne wyjazdy. Inteligentny, z poczuciem humoru i wrodzonym dystansem do świata. Marzy, aby przeżyć miłość życia. Wiek partnerki nie ma dla niego znaczenia. Według niego, jeśli jest chemia i zainteresowanie, można pokonać każdą przeszkodę, aby być razem.

ROBERT KOCHANEK

Robert Kochanek
Robert Kochanek

Robert Kochanek

Utytułowany tancerz, choreograf i właściciel szkoły tańca. Znany z popularnego show tanecznego Taniec z gwiazdami (TVN), gdzie przez wiele sezonów partnerował najpopularniejszym gwiazdom w kraju, takim jak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Joanna Koroniewska czy Daria Widawska. Pasjonat swojego zawodu. Miłość do tańca, rytmu i muzyki ma we krwi. Zwyciężył w wielu prestiżowych konkursach tanecznych. Dziś, businessman, właściciel szkoły tańca. Otwarty, inteligentny, towarzyski. Zdecydował się na udział w programie 40 kontra 20 ponieważ chciałby znaleźć prawdziwą miłość, w którą ciągle wierzy. Nie ma wyobrażenia idealnej kobiety, bo nigdy nie wiadomo z kim zaiskrzy. Oprócz tańca kocha sztukę, antyki, jazz, sporty wodne. Punktualny, opiekuńczy, zdyscyplinowany.

podziel się:

Pozostałe wiadomości