40 kontra 20: Do czego doprowadzą pomarańcze?

40 kontra 20: Randka Roberta, Patrycji i Asi
40 kontra 20: Randka Roberta, Patrycji i Asi
Bartek i Robert mają szanse bliżej poznać się z niektórymi uczestniczkami. Czy ich relacje zagrożą dotychczasowym faworytkom mężczyzn?

Oglądaj również w player.pl

Bieg z pomarańczami

Robert i Bartek wymyślają nową konkurencję dla dziewczyn. Zadaniem uczestniczek jest przeniesienie jak największej liczby pomarańczy korzystając wyłącznie ze swoich ciał i strojów kąpielowych. Zwycięsko z walki wyszła Patrycja!

Randka zwyciężczyni

Patrycja zdecydowała się zabrać ze sobą na randkę Asię - która sama została z konkurencji zdyskwalifikowana. Dziewczyna mogła wybrać, z którym z mężczyzn chce mieć możliwość poznać się lepiej, zdała się jednak na los. Chłopcy grali ze sobą w papier, kamień, nożyce o możliwość spotkania się z dziewczynami sam na sam. Wygrał Robert i dzięki temu miał okazję spędzić więcej czasu z Patrycją i Asią.

Rzeźbienie klaty i pośladków

Bartek zdecydował się na zaproszenie na randkę Pauliny, Marty i Kamili. Podczas niej zadaniem dziewczyn było ulepienie z gliny ulubionej części ciała Bartka. Kamila i Paulina zdecydowały się na klatę, Marta zaś na pośladki. Mężczyźnie najbardziej spodobało się dzieło Kamili.

40 kontra 20: Randka Bartka, Marty, Kamili i Pauliny

Czy z tej gliny da się coś ulepić?

Kamila stworzyła najlepszą pracę z gliny i w ramach nagrody Bartek zaprosił ją na randkę wyłącznie z nim. Podczas spotkania uczestnicy tworzyli dzbanek z gliny. Wspólne chwile zbliżyłę te dwójke. Czy tutaj zaczyna rodzić się uczucie?

40 kontra 20: Randka Bartka i Kamili

Oglądajcie program od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN 7.OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKUŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIEZobacz również:

podziel się:

Pozostałe wiadomości